Trendy we fryzurach na lato 2019: różowe warkocze / festiwal Coachella Trendy we fryzurach na lato 2019: różowe warkocze / Małgorzata Rozenek-Majdan Trendy we fryzurach na lato 2019: różowe warkocze / Małgorzata Rozenek-Majdan Trendy we fryzurach na lato 2019: różowe warkocze
Trendy we fryzurach na lato 2019: różowe warkocze / Marcelina Zawadzka
Instagram

Noszą je gwiazdy, fashionistki na muzycznych festiwalach, pół Instagrama i… ty też lepiej zacznij! Różowe warkocze, doczepiane lub zaplecione z ufarbowanych włosów, to niekwestionowany hit lata. I najmodniejsza fryzura aż do jesieni! Podpowiadamy, jak ją nosić.

Różowe warkocze - fryzura lata 2019

Różowe warkocze mają swój wielki moment - noszą je nawet gwiazdy! Nas zachwyciły w wydaniu  Marceliny Zawadzkiej. To bardzo efektowna i kobieca fryzura… ale i dość niebezpieczna. Bo między supermodnym uczesaniem a wpadką jest cienka granica. Ta fryzura ociera się o kicz! Ale od czego są dobre, stylowe przykłady, jak ją nosić, by nie przekroczyć cienkiej (różowej;)) linii i nie wyglądać tandetnie, a jedynie bawić się swoim wizerunkiem. W naszej galerii zobaczysz, że różowe warkocze pasują nawet do… rockowej stylizacji!

1/4
Trendy we fryzurach na lato 2019: różowe warkocze / festiwal Coachella
Instagram

Hit (nie tylko) festiwali muzycznych

Na Couchelli ta fryzura robiła furorę! I jeśli chcesz ją powtórzyć na podobnej letniej imprezie… baw się dobrze! Nie musisz być przy tym bardzo serio - odrobina kiczu wcale nie zaszkodzi. Dlatego śmiało wpleć we włosy także sztuczne, doczepiane różowe warkocze - możesz je kupić w internecie i wielu drogeriach. To łatwiejsze, niż farbowanie!

2/4
Trendy we fryzurach na lato 2019: różowe warkocze / Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan

Ona naprawdę przewiduje trendy! Takimi warkoczami Małgorzata Rozenek-Majdan chwaliła się na swoim Instagramie już rok temu - były uzupełnieniem (złe słowo: raczej kluczowym elementem!) rockowej stylizacji, którą gwiazda wybrała na koncert zespołu Guns N’ Roses.

3/4
Trendy we fryzurach na lato 2019: różowe warkocze / Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

Autorem niesamowitych warkoczy Małgorzaty Rozenek-Majdan był, jak opisała go gwiazda, "one and only" Kajetan Góra - stylista fryzur, który słynie z talentu i… odwagi. My podziwiamy kunszt, z jakim zaplótł luźne, holenderskie warkocze, wplatając w nie różowe pasma. Brawa!

4/4
Trendy we fryzurach na lato 2019: różowe warkocze
Instagram

Efekty specjalne

Różowe warkocze możesz też… cieniować. Świetne efekty (jak ombre!) daje połączenie doczepianych, syntetycznych pasm w kilku odcieniach. Przy głowie wplataj te najciemniejsze, a im niżej, jaśniejsze. Dla ozdoby możesz też wpleść we włosy złotą biżuterię!

 

Więcej na temat wakacje fryzury gwiazd