Wielki powrót platynowego blondu! Wszystko wskazuje, że - choć pozornie chłodny - najjaśniejszy z odcieni blondów będzie jednym z najgorętszych trendów sezonu jesień-zima 2017! Na zmianę koloru własnie na platynowy blond w ostatnim czasie zdecydowały się Katarzyna Warnke oraz Anja Rubik. Obie już wcześniej były blondynkami, jednak zdecydowały się na sporo jaśniejszy odcień. I słusznie! Jest efekt "wow"!

 

Zobacz też: Premiera filmu "Botoks": Żukowska i Warnke zachwyciły! Gąsiorowska zaliczyła wpadkę? ZDJĘCIA

 

Katarzyna Warnke zaprezentował odświeżony look na premierze filmu "Botoks". Aktorka kilka dni wcześniej opublikowała na Instagramie zdjęcie z wizyty u fryzjera. Wcześniej miała bardzo jasne włosy w naturalnym odcieniu, a teraz poszła na całość! Platynowy, chłodny blond idealnie skomponował się z porcelanową cerą aktorki. Gwiazda zdradziła, że nowy look to element przygotowań do roli. My już nie możemy się doczekać!

 

Anja Rubik pokazała się w nowej fryzurze w czasie Tygodnia Mody w Paryżu, w czasie którego m.in. wzięła udział w pokazie kolekcji marki YSL. Top modelka do tej pory preferowała cieplejsze odcienie blondu, które pięknie wydobywały odcień cery Anji. Przyszła pora na zamianę! Anja Rubik została platynową blondynką i wygląda fantastycznie!

 

Która zmiana lepsza? Głosujcie!

 

Polecamy: Blond bez żółtych refleksów – jak ufarbować włosy na kolor platyny?

 

Katarzyna Warnke w nowej, jaśniejszej fryzurze na premierze filmu "Botoks".

A tak wyglądała wcześniej.

Anja Rubik w nowej fryzurze na paryskim Tygodniu Mody.

A oto jej zdjęcie sprzed wizyty u fryzjera.

Więcej na temat Anja Rubik Katarzyna Warnke