Oliwia Bieniuk nowa fryzura Oliwia Bieniuk nowa fryzura Oliwia Bieniuk nowa fryzura Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Oliwia Bieniuk nowa fryzura
Instagram

Oliwia Bieniuk to 16-letnia córka Jarosława Bieniuka i zmarłej Ani Przybylskiej. Nastolatka od dawna zwraca uwagę mediów, głównie ze względu na podobieństwo do swojej mamy. Oliwia ma także na koncie epizody pracy jako modelka! Teraz 16-latka postanowiła zmienić swój wizerunek. Do tej pory nosiła dość długie włosy, ale najwyraźniej jednak dawna fryzura znudziła się Oliwii, bo postanowiła radykalnie ją zmienić.

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk

Na swoim Instastories opublikowała swoją metamorfozę i trzeba przyznać, że ciężko ją rozpoznać! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak teraz wygląda Oliwia. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcia i wygląda niemal identycznie jak Anna Przybylska!

1/4
Oliwia Bieniuk nowa fryzura
Instagram

Jeszcze do niedawna Oliwia Bieniuk wyglądała tak. Taka fryzura jest bardzo praktyczna - włosy nie są bardzo długie, nie plączą się i nie przeszkadzają, ale wciąż można je związać w kucyk lub zrobić warkocze. Oliwia lubiła robić sobie fale. Teraz już będzie jej ciężko!

Zobacz także: Jarosław Bieniuk pochwalił się świątecznym zdjęciem z dziećmi. Internauci: "Oliwka jak Ania!"

2/4
Oliwia Bieniuk nowa fryzura
Instagram

Oliwia Bieniuk postawiła na ostre cięcie! 16-latka ma teraz włosy za brodę i trzeba przyznać, że w nowej fryzurze wygląda bardzo dojrzale. Trudno uwierzyć, że ma tylko 16 lat!

Zobacz także: Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

4/4
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Instagram/East News

 

Podoba się wam nowa fryzura Oliwii, a może woleliście jej dawny look?

 

Zobacz: Oliwia Bieniuk to prawdziwa fashionistka! Jest w stanie wydać na kurtkę... 4 tysiące złotych! Oto przegląd jej garderoby

Więcej na temat Oliwia Bieniuk