Oliwia Bieniuk ma chłopaka Oliwia Bieniuk drastycznie ścięła włosy! Jak wygląda? Oliwia Bieniuk drastycznie ścięła włosy! Jak wygląda? Oliwia Bieniuk w sneakersach Balenciaga Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk ma chłopaka
Jak teraz wygląda?
1/5
Oliwia Bieniuk ma chłopaka

Jeszcze niedawno miała piękne długie włosy. To już przeszłość! Oliwia Bieniuk, córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, postanowiła nieco odmienić swój wizerunek i... drastycznie ścięła włosy. Oliwia do tej pory przeważnie chodziła z rozpuszczonymi włosami, które pięknie opadały jej na ramiona. Teraz jej włosy sięgają ledwo za ucho. Ciekawe, kto namówił ją do takiej zmiany?

 

Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii i oceńcie, czy takie mocne cięcie pasuje Oliwii Bieniuk. Nam się bardzo podoba, ale czekamy na wasze opinie!

 

Zobacz: Jarek Bieniuk rozpieszcza córkę! Kupił Oliwce sneakersy za... 3000 złotych!

 

Więcej: Córka Ani Przybylskiej dostała zakaz pracy jako modelka?! Co z karierą Oliwii Bieniuk?

2/5
Oliwia Bieniuk drastycznie ścięła włosy! Jak wygląda?

Oliwia Bieniuk na zdjęciu pozuje z Julią Wieniawą. Oliwia ma teraz widocznie krótsze włosy. Sięgają jej ledwo za ucho. Czy podoba się wam w takiej fryzurze?

3/5
Oliwia Bieniuk drastycznie ścięła włosy! Jak wygląda?

Oliwia Bieniuk pochwaliła się również zdjęciem z Margaret. Bieniuk ścięła włosy i teraz zaczesuje je za uszy. To jedna z najmodniejszych fryzur tego sezonu! Ale czy jej pasuje?

4/5
Oliwia Bieniuk w sneakersach Balenciaga

Do tej pory Oliwia Bieniuk mogła się pochwalić długimi włosami. Wyglądała bardzo dziewczęco.

5/5
Oliwia Bieniuk
Więcej na temat Oliwia Bieniuk