Lara Gessler w długich włosach Lara Gessler w krótkich włosach na imprezie Lara Gessler w krótkich włosach na imprezie Lara Gessler w krótkich włosach na imprezie Lara Gessler w czarnej stylizacji na imprezie Zaquad
Lara Gessler w długich włosach
1/5
Lara Gessler w długich włosach

Lara Gessler ma nową fryzurę! Córka Magdy Gessler, która we wrześniu wzięła ślub, postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i postawiła na nową fryzurę. Jak teraz wygląda córka znanej restauratorki? Lara pojawiła się w czwartkowy wieczór na imprezie marki Zaquad, gdzie zwróciła uwagę wszystkich z powodu nowego looku. Jak teraz wygląda? Zobaczcie zdjęcia Lary Gessler w naszej galerii!

ZOBACZ: Lara Gessler pokazała swoją suknię ślubną numer dwa, a Maja Bohosiewicz z przymiarek. Która podoba się Ci bardziej? Boho czy classic?

2/5
Lara Gessler w krótkich włosach na imprezie
East News

Lara Gessler pojawiła się na imprezie jednej ze znanych marek modowych w czarnym total looku, ale uwagę wszystkich bardziej od stroju zwracała jej nowa fryzura. Lara po ślubie wyraźnie skróciła włosy, a na imprezę lekko je podkręciła. Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze wygląda bardziej dziewczęco i bardzo jej ten look pasuje. A Wam jak się podoba? Zobaczcie w naszej galerii nowe zdjęcia Lary i przeczytajcie, co mówiła o swoim ślubie!

3/5
Lara Gessler w krótkich włosach na imprezie
ONS.pl

Lara Gessler wyszła za mąż 2 września. Ślub Lary i jej wieloletniego partnera Pawła odbył się w małej wsi Skarżyn. Był utrzymany w stylu rustykalnym - cała oprawa była pomysłem i dziełem panny młodej. Co o ślubie powiedziała Lara?

Nie było ślubu kościelnego i nie będzie. Oboje zostaliśmy przy swoich nazwiskach.  - wyznała Lara Gessler.

Czy para planuje już dzieci?

4/5
Lara Gessler w krótkich włosach na imprezie
ONS.pl

Żyjemy w kraju na tyle nowoczesnym, że nie trzeba myśleć aż tak sztampowo: jeśli jest ślub to potem muszą być także dzieci. Niczego z mężem nie planujemy. Ślub wzięliśmy po to, by być bliżej siebie i tak naprawdę tylko po to - powiedziała Lara. 

5/5
Lara Gessler w czarnej stylizacji na imprezie Zaquad
ONS.pl

Podoba Wam się nowa fryzura Lary?

Więcej na temat Lara Gessler