Nowa fryzura Joanny Liszowskiej
East News

Nowa fryzura Joanny Liszowskiej. Czy to na pewno był strzał w dziesiątkę?

Nowa fryzura Joanny Liszowskiej
East News

Joanna Liszowska ostatnio wciąż zaskakuje! Gwiazda "Przyjaciółek" po raz kolejny postanowiła pobawić się nieco swoim wizerunkiem. Na hucznej imprezie pojawiła się w całkiem innej odsłonie. Joanna Liszowska zafundowała sobie nową fryzurę. Jak wygląda teraz? Czy to była zmiana na plus? Zobaczcie poniżej i oceńcie sami!

Joanna Liszowska w nowej fryzurze

Do tej pory Joanna Liszowska była wierna jednej fryzurze. Przez lata łączono ją z burzą jasnych blond włosów. Jednak od niedawna aktorka zaczęła eksperymentować ze swoim wyglądem. Na każdej imprezie zaskakują kolejną zmianą. Aktorka na chwilę przyciemniła włosy, aby znowu wrócić do platynowego blondu. Później zdecydowała się na ostre cięcie. Teraz z kolei zafundowała sobie kolejną metamorfozę. 

Zobacz także: Joanna Liszowska zmieniła fryzurę i... ciężko ją rozpoznać! Fani są zachwyceni "Efekt wow!"

Joanna Liszowska podczas gali Kobieca&Męska Marka 2019 pojawiła się w odważnej kreacji, obok której nie dało się przejść obojętnie. Gwiazda "Przyjaciółek" wybrała obcisłą, błyszczącą sukienkę z głębokim dekoltem oraz rozcięciem na dole. Jednak naszą uwagę zwróciła przede wszystkim jej fryzura. Joanna Liszowska zdecydowała się na grzywkę. Aktorka zrezygnowała także z burzy loków i wyprostowała włosy.

Jak oceniacie jej nowy look?

Nowa fryzura Joanny Liszowskiej
East News

Podoba wam się metamorfoza Joanny Liszowskiej?

Nowa fryzura Joanny Liszowskiej
East News

A może woleliście ją w poprzednim wydaniu?

Joanna Liszowska podczas spotkania z fanami serialu
East News

 

Więcej na temat Joanna Liszowska
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49