Barbara Kurdej-Szatan w różowej koszuli Basia Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan - nowa fryzura Barbara Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan w różowej koszuli
East News
Nowy look gwiazdy!
1/5
Barbara Kurdej-Szatan w różowej koszuli
East News

 

Basia Kurdej-Szatan postanowiła zaszaleć z fryzurą? Na swoim profilu instagramowym opublikowała zdjęcie, które wywołało prawdziwą burzę. Gwiazda polskich seriali pokazała się na nim z grzywką i nowym odcieniem blondu.

I jak ? 😁- zapytała fanów.

A oni... chyba jednak nie byli zachwyceni. Najwięcej jest głosów na "nie". Jedni twierdzą, że grzywka jej nie pasuje, inni twierdzą, że fryzura ją postarza. Ale co zrobić. Skoro Basia tak wybrała, trzeba się z tym pogodzić...

Musimy się przyzwyczaić - zauważa jedna z fanek.

Wam się podoba? Zobaczcie fryzurę w całej okazałości w naszej galerii. Przeczytajcie też jak Basia odniosła się do burzy (dotyczącej) włosów, którą sama wywołała. Wyjaśniła przy okazji co tak naprawdę kryje się za zmianą.

 

Zobacz też: Basia Kurdej-Szatan przyszła na rozdanie Telekamer 2018 z mężem. Wyglądali pięknie, ale gdy aktorka się odwróciła...

2/5
Basia Kurdej-Szatan

 

Jeszcze niedawno mogliśmy podziwiać Basię w jej naturalnym wydaniu - długich blond włosach. To w końcu jej znak charakterystyczny. Teraz jednak postanowiła trochę zaszaleć. Jak wyszło - w całej okazałości zobaczycie na kolejnym slajdzie.

3/5
Barbara Kurdej-Szatan - nowa fryzura
Instagram

 

Fanom nie przypadła do gustu nowa fryzura Basi. Ciężko wśród komentarzy na Instagramie znaleźć jakieś głosy zachwytu. A Wam się podoba? 

Na szczęście niedługo potem Basia sama wyjaśniła jak to naprawdę było ze zmianą fryzury...

4/5
Barbara Kurdej-Szatan

 

Co napisała Basia? Po kilku godzinach pojawił się kolejny wpis:

No dobra - tamto zdjęcie to była peruka :D ale 7 lat temu jeszcze nosiłam grzywkę, którą zresztą sama sobie podcinałam :D i wyglądałam tak ! 

5/5
Basia Kurdej-Szatan
East News

 

W takim wydaniu chyba jednak Basi najładniej. Co myślicie?