Natalia Nykiel
ONS/Instagram
Brawo!
1/6
Natalia Nykiel
ONS/Instagram

Natalia Nykiel ścięła włosy! Piosenkarka pochwaliła się efektem metamorfozy na Instagramie. Gwiazda, która przyzwyczaiła nas do swoich długich, jasny włosów, postanowiła nieco odświeżyć swój wizerunek. Natalia Nykiel zdecydowała się na zmianę fryzury w szczytnym celu. Artystka postanowiła oddać swoje obcięte włosy! Komu? I jak teraz wygląda? Na jaką fryzurę zdecydowała się Natalia Nykiel?

 

Zobacz też: Natalia Nykiel zdradziła na jakiej jest diecie. O takiej jeszcze nie słyszeliście ;) WIDEO

 

Odpowiedzi na wszystkie pytania o nową fryzurę Natalii Nykiel znajdziecie na kolejnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Fryzura lob – włosy średniej długości, które możesz stylizować na wiele sposobów

2/6
Natalia Nykiel
ONS

Natalia Nykiel do tej pory nosiła długie, jasne włosy, które często poddawała eksperymentom, np. czasowo nadała im pastelowe odcienie.

3/6
Natalia Nykiel
ONS

Fryzury Natalii Nykiel należą do najodważniejszych w show-biznesie. Gwiazda zawsze przykuwa uwagę ekstrawaganckim ułożeniem włosów.

4/6
Natalia Nykiel
ONS

Teraz Natalia Nykiel ma zupełnie nową fryzurę! Jaką? Sprawdź na następnej stronie!

5/6
Natalia Nykiel
Instagram/Natalia Nykiel

Natalia Nykiel zmieniła fryzurę na tzw. long boba, w którym wygląda świetnie. Gwiazda podarowała swoje ścięte włosy Fundacji Rak'n'Roll. Posłużą do stworzenia peruk dla osób, cierpiących na nowotwory.

 

Moje włosy miały już wiele przygód i czekają je kolejne, chociaż już nie ze mną. Z ogromną przyjemnością przekazuję moje ścięte włosy dla @fundacjaraknroll , żeby służyły innym kobietom i dodawały im uroku w pięknych perukach, które powstają w ramach akcji "daj włos" - napisała Natalia Nykiel na Instagramie.

 

My jesteśmy pod wrażeniem zarówno nowej fryzury, jak i dobrego serca Natalii Nykiel!

6/6
Natalia Nykiel
ONS

A Wam jak się podoba nowa fryzura Natalii Nykiel?