Natalia Kukulska w czarnej marynarce

Koniec z lokami. Natalia Kukulska stawia na proste włosy i... długą grzywkę! Zobaczcie, jak teraz wygląda

Natalia Kukulska w czarnej marynarce

Natalia Kukulska zupełnie zmieniła fryzurę! Artystka zrezygnowała z burzy loków i teraz ma proste włosy. Piosenkarka nie często zmienia uczesanie, więc taki krok to nowość w jej wykonaniu. Niektórzy fani mogą mieć problem, aby poznać gwiazdę! Zobaczcie, jak teraz wygląda Natalia.

Natalia Kukulska ma nową fryzurę

Lato to czas wielkich metamorfoz! Ostatnio na radykalną zmianę zdecydowały się m.in. Joanna Liszowska, Sylwia Grzeszczak czy Joanna Moro! Gwiazdy szaleją z uczesaniami i niektóre z nich naprawdę ciężko poznać! Wielką popularnością cieszą się kolorowe (pastelowe) farby do włosów. Uczestniczka 10. edycji "Tańca z Gwiazdami", Magda Bereda, zdecydowała się nawet na niebieski odcień włosów. Równie dużym powodzeniem cieszy się falowany bob - na takie uczesanie zdecydowały się m.in. Małgorzata Rozenek czy Natasza Urbańska. 

Natalia Kukulska tak odważna nie była, ale tego lata też zdecydowała się na zmiany. Piosenkarka najpierw wyprostowała włosy, a potem pozwoliła fryzjerowi wykonać sobie grzywkę. Jesteśmy zachwyceni jej metamorfozą!

Zobacz także: Joanna Liszowska ścięła włosy do ramion! "Lepiej niż w tych doczepianych" - piszą fanki! 

Zobaczcie, jak teraz wygląda Natalia Kukulska! Zmiana na plus?

Natalia Kukulska ma grzywkę

Zdecydowała się na proste włosy

 

Więcej na temat Natalia Kukulska fryzury gwiazd
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09