Bella Hadid i Kylie Jenner
East News

Najmodniejsze koloryzacje włosów na zimę-wiosnę 2021. Przefarbowały się na nie już Kylie Jenner i Bella Hadid

Bella Hadid i Kylie Jenner
East News

Początek 2021 roku to dobry moment na podrasowanie koloru włosów. Nowa fryzura poprawia nastrój i często motywuje do działania i zmian w życiu. W trendach są teraz zarówno klasyczne, jak i śmiałe odcienie, a także looki z refleksami i balejażem. Lansują je już it-girls, m.in. Kylie Jenner, Shay Mitchell, Bella Hadid i Keke Palmer.

1. Brąz w odcieniu ciemnej czekolady

Głębokie ciemnoczekoladowe odcienie bardzo zyskują na popularności. Najbardziej na czasie są te jednokolorowe bez refleksów. Przy odrobinie ostrożności i wprawy łatwo samodzielnie pofarbować włosy na ten kolor.

2. Kontrastowe pasemka

Tzw. „chunky highlights” mocno powróciły już pod koniec zeszłego roku. Najlepiej, gdy zdobią jedynie przód fryzury i są kilka odcieni jaśniejsze od pozostałych kosmyków lub też należą do zupełnie innej palety barw.

3. Popielaty blond

W zeszłym roku nastąpił come back ciepłych blondów, jednak w tym sezonie znów przypominamy sobie również o tych chłodnych. Wśród nich wysoko plasuje się popielaty odcień, który uwielbia Kylie Jenner.

4. Srebrny blond

Krok dalej od popielatego blondu znajduje się jego srebrno-szary odcień. Ten kolory zdecydowanie dodaje charakteru i świetnie wygląda zarówno w prostym lobie, jak i w opcji z długimi falami.

5. Balejaż w ciepłych odcieniach brązu

Balejaż jest niezwykle korzystny dla fryzury, gdyż dodaje jej optycznie objętości. W cenie jest teraz ten z ciepłymi odcieniami brązu, zwłaszcza kasztanowymi, karmelowymi i toffi.

6. Intensywny i pastelowy rudy

Rudości wysoko plasują się wśród trendów 2021 roku. Na topie są te delikatniejsze z refleksami, jak i intensywne w stylu Keke Palmer. Tak wyrazisty kolor nie łatwo utrzymać, jednak z pewnością wart jest zachodu. 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43