Fruzury na plażę /Etro
East News

Fryzura na plażę? Nasz ekspert, fryzjer Vova Gnatyshyn, wie, które są najwygodniejsze i… robią wrażenie

Fruzury na plażę /Etro
East News

Na plaży chcesz dobrze wyglądać, ale też chronić włosy, a przy tym nie tracić dużo czasu na układanie fryzury? Zapytaliśmy naszego eksperta, fryzjera Vovę Gnatyshyna, stylistę włosów z salonu Gnatyshyn w Warszawie, jak się czesać na plażę, żeby było efektownie i… wygodnie!

Najlepsze fryzury na plażę

Nasz ekspert zaznacza przede wszystkim, że najważniejsza jest ochrona włosów przed słońcem. Na plaży, gdzie włosy narażone są na wysoką temperaturę, sól, wiatr i piasek, nie można zapominać o odpowiedniej pielęgnacji i ochronie - zapewni ją olejek z filtrami UV albo… słomiany kapelusz z rondem. Co jednak, kiedy go zdejmiesz?

Fruzury na plażę
Vova Gnatyshyn

Wśród wakacyjno-plażowych fryzur też panują trendy. I choć nikt nie chodzi do fryzjera na plażowe modelowanie, warto poświęcić chwilę w domu na szybkie uczesanie. Hitem tego lata są beach waves, czyli fale zrobione lokówką lub wygniecione rękami. Aby uzyskać charakterystyczną, lekko szorstką strukturę, spryskaj włosy wodą morską - mówi Vova Gnatyshyn.

 

Tysiące artykułów w atrakcyjnych cenach. Szczegółów szukaj na stronie eMAG.pl kody rabatowe.

 

Fruzury na plażę
East News

A jeśli chcesz spiąć włosy? Nasz ekspert radzi, by łączyć to, co modne, z tym co praktyczne, i zawiązać na włosach chustę lub założyć opaskę. Aby kosmyki nie przyklejały się do twarzy, można je też zebrać i upiąć w koczek lub zapleść warkocz dobierany!

VOVA GNATYSHYN
Mat. prasowe

Stylista włosów Vova Gnatyshyn jest właścicielem kilku salonów fryzjerskich oraz Akademii Fryzjerskiej Gnatyshyn szkolącej fryzjerów z całej Polski. 

Dowiedz się więcej na Gnatyshyn.pl

 

 

Więcej na temat fryzury gwiazd wakacje
Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34