Jennifer Lawrence i Rosie Huntington-Whiteley
East News, ONS.pl

Modne fryzury 2021 dla cienkich włosów. Te cięcia i stylizacje natychmiast dodadzą im objętości

Jennifer Lawrence i Rosie Huntington-Whiteley
East News, ONS.pl

Cienkie włosy wcale nie oznaczają konieczności wiązania włosów w smutne koczki lub doczepiania dodatkowych kosmyków. Przeciwnie! Nawet one mogą mieć sporą objętość. Wystarczy tylko odpowiednie cięcie, stylizacja i koloryzacja. Przedstawiamy najmodniejsze fryzury na 2021 rok, które sprawdzą się idealnie w przypadku twoich cienkich włosów.

Wielowarstwowy lob

Przy cienkich włosach najlepiej stawiać na krótkie lub średniej długości włosy i delikatne cieniowanie. Dzięki pasmom o różnych długościach włosy są odbite od nasady i sprawiają wrażenie gęstszych. W przypadku takich fryzur końcówki kosmyków powinny być raczej lekko wyprostowane jak u Rosie Huntington-Whiteley, a nie powywijane.

 

Rosie Huntington-Whiteley i Lili Reinhart
ONS.pl

Plażowe fale i loki

Sól morska, spraye teksturyzujące i lokówka to zdecydowanie must have’y w łazience posiadaczki cienkich włosów. Surferskie fale i miękkie loki są efektowne i nie wymagają poświęcania dużej ilości czasu na ich układanie, zwłaszcza, że w cenie są te nonszalanckie i w nieładzie.

Jennifer Lawrence
East News

Fryzury pół na pół

Ta opcja zarezerwowana jest dla fanek wygody. Górne pasma powinny być związane w wysoki kucyk, a dolna część włosów rozpuszczona. Najlepiej, gdy tak ułożone włosy spryskane dodatkowo kosmetykami teksturyzującymi lub delikatne pokręcone lokówką. 

Olivia Culpo
East News

Delikatny balejaż 

Balejaż zdecydowanie wizualnie zwiększa objętość włosów. Poproś fryzjera, by niektóre pasma delikatnie rozjaśnił, a inne lekko przyciemnił. Ważne, by efekt był w miarę naturalny. 

Więcej na temat fryzury gwiazd włosy
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43