Modne kolory włosów 2021. Coconut blonde to nowa hitowa koloryzacja
EastNews

Modne kolory włosów 2021. Coconut blonde to nowa hitowa koloryzacja

Modne kolory włosów 2021. Coconut blonde to nowa hitowa koloryzacja
EastNews

Coconut Blonde, inaczej Toasted Coconut Hair tohitowa koloryzacja, która na Instagramie ma coraz większą rzeszę fanek! Była już popularna w 2019 roku, jednak w 2021 przeżywa renesans! Kokosowy blond nie jest jednolitym kolorem, a raczej połączeniem koloryzacji ombre i odcienia bronde. Włosy wyglądają na delikatnie cieniowane i kolory przenikają między sobą - na górze są ciemniejsze, na dole przechodzą równomiernie do bardzo jasnego, chłodnego odcieniu blondu, przypominającego "nordic blonde". Coconut blonde to właśnie chłodne odcienie - mowa o brązie na górze i blondzie na dole, który momentami przechodzi wręcz w srebrny lub szarawy odcień.

Zobacz także: Oto najmodniejsze fryzury na 2021 rok. Każda kobieta wybierze z tych 7 cięć i koloryzacji swój ideał. Hitem jest "syrenka"

Coconut blonde - komu będzie pasować ten kolor?

Coconut Blonde będzie pasować przede wszystkim kobietom o jasnej karnacji oraz tym, które mają naturalny ciemniejszy kolor. Wtedy nie będzie potrzeby farbowania włosów u nasady i będzie można skupić się jedynie na stworzeniu płynnie przechodzącego, jasnego blondu. Jeśli jednak jesteś posiadaczką jasnych włosów, wtedy trzeba będzie najpierw przyciemnić je na górze, potem stopniowo je rozjaśniać. W obu przypadkach użycie tonera jest niezbędne.

Pamiętaj, że osiągniecie coconut blonde w domu jest bardzo trudne, wręcz niemożliwe. Dlatego radzimy ci udać się do zaufanego fryzjera, jeśli chcesz stworzyć taki efekt na swojej głowie. Łatwo nie będzie, ale efekt na pewno jest tego wart!

Zobacz także: Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Jak wam się podoba koloryzacja coconut blonde? My jesteśmy zachwyceni tą koloryzacją. Przypomina nam nieco platynowy blond, jest jednak jeszcze chłodniejszy. 

Więcej na temat blond włosy
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43