Modelka z blond włosami
East News

Modne fryzury i koloryzacje 2021. Paryski blond będzie największym hitem 2021 roku

Modelka z blond włosami
East News

Jaką fryzurę i koloryzację wybrać na 2021 rok? Postaw na paryski blond, który będzie zdecydowanym numerem jeden w nadchodzącym roku. Czym charakteryzuje się paryski blond i komu będzie najbardziej pasował? Już za chwilę zdradzimy ci tajemnice tej koloryzacji, ponieważ paryski blond nie jest jednym konkretnym kolorem.

Zobacz także: Natalia Siwiec w długich blond włosach. Ta fryzura mocno ją odmłodziła

Paryski blond - podstawowe zasady hitowej koloryzacji 2021

Po pierwsze, paryski blond nakładany jest na twoje pasma najlepiej w formie naturalnie wyglądającego balejażu. Im naturalniej, tym lepiej! Paryski blond to nie jest jeden kolor - to kilka lub nawet kilkanaście przenikających się tonów blond, tworzących w rezultacie jedyny w swoim rodzaju miks blondów. Po drugie, paryski blond nie jest idealny - w tej koloryzacji odrost jest nie tyle co akceptowalny, a wręcz pożądany! Dzięki temu coraz popularniejszemu trendowi nie będziesz musiała co chwilę biegać do fryzjera, żeby odświeżyć kolor.  Kontrolowany odrost to dla nas zbawienie!

Zobacz także: Modne fryzury jesień/zima 2020. Oto 6 hitowych cięć i koloryzacji, które będziesz widzieć wszędzie

Każda kobieta, która przynajmniej raz w życiu zdecydowała się pofarbować swoje włosy na blond, jest świadoma tego że każde rozjaśnienie włosów wiąże się z ich osłabieniem, dlatego trzecią ważną zasadą w paryskim blondzie jest odpowiednia pielęgnacja pasm - chodzi głównie o ich nawilżenie i utrzymanie pięknego chłodnego odcienia. Jak to zrobić? Tutaj na ratunek przychodzą produkty nawilżające, takie jak maski i odżywki do włosów, oraz szampony z niebieskim pigmentem.

Zobacz także: Już nie bob! W 2021 roku to "shaggy hair" będzie największym fryzurowym trendem

Paryski blond to z pozoru prosta koloryzacja, jednak utrzymanie takiego efektu nie jest takie proste. Dlatego jeśli chcesz postawić właśnie na tę koloryzację, koniecznie udaj się do fryzjera.

Paryski blond

Co sądzicie o tej koloryzacji?

Więcej na temat fryzury
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39