Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
EastNews

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
EastNews

Zmień w 2021 roku swój kolor włosów w łatwy i bezpieczny sposób. Jedną z najmodniejszych koloryzacji tego sezonu będzie ciepła i bardzo słoneczna "terracotta hair". Jak wygląda ta koloryzacja i komu jest najbardziej polecana?

W 2021 roku jedno jest pewne - najmodniejsza będzie naturalność! W ten trend zdecydowanie wpisuje się w koloryzacja "terracotta hair" czyli ciepłe, brązowe (np. kasztanowe) włosy muśnięte słońcem. Ta koloryzacja wygląda bardzo naturalnie, jakby wcale nie były farbowane, a jedynie rozjaśnione słonecznymi promieniami. Aby uzyskać taki efekt, konieczna jest wizyta u fryzjera. Samodzielne wykonanie delikatnych refleksów w domu może niestety skończyć się katastrofą.

Zobacz także: Swoop fringe będzie najmodniejszą grzywką w przyszłym roku. Rewelacyjnie wyszczupla twarz!

"Terracotta hair" to koloryzacja idealna dla naturalnych brunetek, które chcą ożywić swój kolor i nadać naszym pasmom wakacyjnego charakteru. "Terracotta hair" sprawdzi się dodatkowo świetnie w przypadku cienkich włosów, ponieważ to koloryzacja 3D, która dodaje wizualnie objętości i sprawia, że twoje włosy wyglądają zdrowo.

Zobacz także: Oto najmodniejsze fryzury na 2021 rok. Każda kobieta wybierze z tych 7 cięć i koloryzacji swój ideał. Hitem jest "syrenka"

Zobacz inspiracje z Instagrama. Tak wygląda "terracotta hair".

"Terracotta hair" wygląda bardzo naturalnie.

Bo to właśnie naturalność w 2021 roku będzie najmocniejszym trendem, stąd nie dziwi nas fakt, że "terracotta hair" dołącza do najpopularniejszych koloryzacji 2021.

Więcej na temat trendy
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43