AKPA
1/6
AKPA

 

Marta Manowska nie spodziewała się nawet, że przyjmując propozycję poprowadzenia programu "Rolnik szuka żony", odmieni swoje życie. Dzięki show TVP1 celebrytka nie tylko zyskała popularność, ale również sprawiła, że pokochały ją miliony Polaków. Marta Manowska swoją  naturalnością zjednała sobie nie tylko widzów, ale przede wszystkim uczestników "Rolnika", którzy jej zaufali i zdołali się przed nią otworzyć. Okazuje się, że prowadząca show TVP1 przeszła sporą metamorfozę. Na początku swojej kariery wyglądała zupełnie inaczej. Jesteście w stanie uwierzyć, że nie zawsze była blondynką?! Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: "Mam bardzo dobre przeczucie". Marta Manowska zdradza kulis 5. edycji "Rolnika"! Będzie się działo!

2/6
Instagram

 

Jeszcze kilka lat temu Marta Manowska była... ruda! Prowadząca program "Rolnik szuka żony" chętnie chwali się zdjęciami z przeszłości. Jak sama przyznaje, był to dla niej okres buntu. Przeciwko czemu? Tego niestety nie zdradziła! 

3/6
Instagram

 

Marta Manowska to bardzo ciekawa postać! Mało osób wie, że jej wielką pasją są dalekie podróże. Gwiazda TVP od zawsze była ciekawa świata. Już na studiach wyjechała do Hiszpanii, aby tam uczyć się historii sztuki. Po powrocie do kraju próbowała swoich sił w aktorstwie. Manowska studiowała na krakowskim PWST, a chwilę później przeniosła się do Warszawy. 

 

- Nie było łatwo. Przeżyłam lepsze i gorsze chwile. Pukałam do różnych drzwi. Zadebiutowałam w Teatrze Imka, potem byłam w teatrze WARSawy. Po pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" dostałam propozycję z Teatru Capitol - wspominała jeszcze niedawno Marta Manowska w rozmowie z "Życiem na Gorąco".

4/6
Instagram

 

Marta Manowska, choć teraz jest zajęta nagraniami do kolejnej, 5. już edycji programu "Rolnik szuka żony", wciąż ma słabość do teatru. Kiedy tylko nadarza się okazja, gwiazdka TVP występuje przed publicznością pokazując im swoje nieznane dotąd oblicze. 

5/6
Instagram

 

Marta Manowska ma bardzo subtelną urodę. Wydaje nam się, że rudy kolor włosów dodał jej pazura. Co sądzicie o metamorfozie Manowskiej? W którym kolorze włosów podoba wam się bardziej? 

6/6
Marta Manowska
Mat. prasowe

 

"Rolnik szuka żony" wraca na antenę TVP1 już jesienią. Kolejni śmiałkowie będą szukali miłości na oczach milionów Polaków. Marta Manowska w niedawnym wywiadzie, jakiego udzieliła, zdradziła, że czuje, że 5. edycja będzie wyjątkowa! Czekamy więc na nią z zapartym tchem! Wy również? 

 

POLECAMY: Niebawem rusza 5. edycja "Rolnika"! Pamiętasz, co działo się w poprzedniej? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Więcej na temat Marta Manowska