Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją, którą zaprezentowała podczas Top of the Top Sopot Festival 2019. Choć gwiazda nie pojawiła się na scenie, chętnie pozowała do zdjęć na ściance. Małgorzata Rozenek chciała się bowiem pochwalić swoją wystrzałową stylizacją. Celebrytka pokazała się w młodzieżowej odsłonie. Największą uwagę zwróciły jej kolorowe warkocze!

Okazuje się, że Basia Kurdej-Szatan pozazdrościła jej chyba tej stylizacji. Chwilę później aktorka postawiła bowiem na podobny look. Która z nich wygląda lepiej w tej hitowej fryzurze? Zdecydujcie głosując w naszym pojedynku! 

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na młodzieżowy look. Do oversize'owej bluzy z kapturem dobrała długie kozaki w dolary. Jednak wszyscy patrzyli przede wszystkim na jej fryzurę. Małgosia zdecydowała się bowiem na modne szczególnie wśród uczestniczek festiwali uczesanie. Kolorowe warkocze to prawdziwy hit, który ubarwia wakacyjne stylizacje! Do tej pory podobną fryzurę prezentowała między innymi Maffashion, która zna się na aktualnych trendach jak mało kto. 

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym prezentuje zbliżoną do Małgosi Rozenek fryzurę. Aktorka postawiła jednak na inne kolory warkoczy: granatowy i neonowy. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Zobacz także: Królowa jest tylko jedna! Chylińska zachwyciła Sopot, ale to Rozenek przykuwała wzrok! Zobacz gwiazdy na festiwalu TVN