Łozo, Karolina Malinowska, Anna Kalczyńska mają nowe fryzury Wojciech "Łozo" Łozowski zmienił fryzurę Wojciech "Łozo" Łozowski zmienił fryzurę Paulina Krupińska w krótkich włosach Paulina Krupińska na konferencji kosmetycznej marki
Łozo, Karolina Malinowska, Anna Kalczyńska mają nowe fryzury
Instagram/Facebook
1/17
Łozo, Karolina Malinowska, Anna Kalczyńska mają nowe fryzury
Instagram/Facebook

Razem z wiosną przyszły zmiany! Jakie? Gwiazdy postawiły na zmiany na...głowie. Kilka z nich zdecydowało się na zupełnie nowe fryzury. Ewa Chodakowska została blondynką, Wojciech Łozo Łozowski ściął włosy, a Anna Kalczyńska zmieniła kolor. Obejrzyjcie naszą galerię, w której zobaczycie zupełnie nowe fryzury Pauliny Krupińskiej, Matyldy Damięckiej, Karoliny Malinowskiej czy Wojtka Szczęsnego!

2/17
Wojciech "Łozo" Łozowski zmienił fryzurę
Facebook

Wojciech Łozo Łozowski bardzo nas ostatnio zaskoczył! Muzyk, który od jakiegoś czasu słynie za swoich długich, kręconych włosów, zdecydował się na sporą zmianę! Łozo ściął włosy, a zdjęcie w nowej fryzurze pokazał na Facebooku. Fani śmiali się, że teraz wygląda jak młody Nick Carter :-)

3/17
Wojciech "Łozo" Łozowski zmienił fryzurę

Jeszcze niedawno Wojtek miał długie, kręcone włosy!

4/17
Paulina Krupińska w krótkich włosach

To chyba największa metamorfoza ostatnich tygodni! Paulina Krupińska pokazała na Instargramie zdjęcie w krótkich włosach! Krótkie pasma przypominają modnego od kilku sezonów boba, na którego zdecydowało się już kilka gwiazd. Fani byli zachwyceni, ale dopytywali czy Paulina rzeczywiście skróciła włosy, czy tylko je upięła i trochę rozjaśniła. Jaka jest prawda? Czekamy na nowe zdjęcia :-)

5/17
Paulina Krupińska na konferencji kosmetycznej marki
ONS

Jeszcze niedawno Paulina miała długie, ciemne włosy. 

6/17
Robert Lewandowski zmienił fryzurę
Instagram

Robert Lewandowski poszedł w ślady swojej żony Ani, która niedawno zmieniła fryzurę i również postanowił wybrać się do salonu fryzjerskiego. Sportowiec wygolił boki głowy, a resztę włosów zaczesał do góry. Sam stwierdził, że jego włosy wyglądają teraz perfekcyjnie :-)

7/17
Robert Lewandowski spełnił marzenie chorego chłopca
ONS

Jeszcze niedawno Robert miał inną fryzurę, czy teraz wygląda lepiej? Naszym zdaniem, zdecydowanie tak!

8/17
Ewa Chodakowska
Facebook

Zmiany, zmiany, zmiany... Ewa Chodakowska została blondynką! Gwiazda zdecydowała się wiosenne odświeżenie swojego wizerunku i... rozjaśniła włosy! "Świeżo upieczona blondynka" - napisała trenerka na swoim profilu. Co myślicie o jej nowej fryzurze?

9/17
Ewa Chodakowska fryzura

Wcześniej Ewa miała brązowe włosy z jasnym refleksami, lecz teraz postawiła na blond. 

10/17
Anna Kalczyńska ścięła włosy

Anna Kalczyńska również zdecydowała się na wiosenną zmianę! Gwiazda Dzień dobry TVN ścięła włosy do ramion i postawiła na ciemniejszy kolor. Swoją nową fryzurą Kalczyńska pochwaliła się na Instagramie. Nowa fryzura to nie jedyna zmiana w jej życiu na wiosnę, gwiazda ostatnio ogłosiła, że chce jeszcze schudnąć przed latem!

11/17
Anna Kalczyńska

Jeszcze niedawno Anna Kalczyńska miała dłuższe i ciemniejsze włosy.

12/17
Marina ma nowy kolor wlosów blond pasma
Instagram

Marina również przeszła małą metamorfozę! Gwiazda zrobiła sobie modne teraz wśród gwiazd sombre. Co to takiego? To włosy z rozjaśnionymi pasemkami niczym muśnięte słońcem. Zdjęciami w nowej fryzurze Marina pochwaliła się na Instagramie. 

13/17
Marina miała wypadek

Marina już od jakiegoś czasu rozjaśnia końcówki swoich włosów, co widać na zdjęciu wyżej, ale po ostatniej zmianie jest jej coraz bliżej do bycia blondynką :-)

14/17
Karolina Malinowska
Instagram

Karolina Malinowska na wiosnę postanowiła rozjaśnić i skrócić swoje piękne włosy! Postawiła na sporo jaśniejsze końcówki, które odświeżyły całość i dodały młodzieńczego uroku. Zdjęciami w nowej fryzurze Malinowska pochwaliła się na Instagramie. Fani byli zachwyceni!

15/17
Karolina Malinowska w długich kolczykach

A jeszcze niedawno Karolina miała dłuższe i ciemniejsze włosy. Zmiana na lepsze?

16/17
Matylda Damięcka w bluzce w paski

Matylda Damięcka przefarbowała włosy na jasny blond! Nową fryzurę Damięcka zaprezentowała niedawno w programie "Świat się kręci", którego była gościem. Gwiazda zdecydowała się nie tylko na nowy kolor, ale też nową długość. Jak wam się podoba jej nowa fryzura?

17/17
Matylda Damięcka w rudych włosach

Wcześniej Marylda miała dłuższe i zdecydowanie ciemniejsze włosy.