Małgorzata Rozenek John Frieda, Maska do włosów, Sheer Blonde Hair Repair Mask, 39,00 zł Franck Provost, Blond Sublime, szampon do włosów blond i siwych, 42,99 zł Toni&Guy, Illuminate Blond, odżywka do włosów blond, 34,99 zł Seboradin, szampon do włosów normalnych, jasnych, farbowanych na blond, siwych, 29,99 zł
Małgorzata Rozenek
ONS/Materiały prasowe
1/8
Małgorzata Rozenek
ONS/Materiały prasowe

Małgorzata Rozenek to niekwestionowana królowa blondu! Gwiazda TVN może się pochwalić jednymi z najpiękniejszych włosów w polskim show-biznesie. Nie przebije jej nawet Robert Lewandowski, który niedawno przefarbował włosy na modny siwy blond. ;) Ale do rzeczy! Dbanie o blond włosy to trudna sztuka. Rozjaśnione kosmyki nierzadko są podatne na kruszenie i szybko tracą blask. Na szczęście są na to sposoby! Włosy blond wymagają szczególnie troskliwej pielęgnacji. Zatem jeśli masz w planach zmianę odcienia na jaśniejszy, przygotuj się wcieranie odżywek, aplikowanie maseczek i regularne odświeżanie koloru. Marki kosmetyczne mają w swoich ofertach wiele świetnych produktów, które pomogą Ci ujarzmić blond.

 

Zobacz też: POJEDYNEK: To będzie trudny wybór... Popielaty Roberta czy słoneczny Ani? Komu z Lewandowskich bardziej pasuje blond?

 

P.S. A kiedy zapomnisz o wizycie u fryzjera, możesz sięgnąć po specjalny spray, który zamaskuje odrost. ;) Znajdziesz go w naszej galerii!

 

Polecamy: TO ULUBIONY KOLOR LAKIERU DO PAZNOKCI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN! ZGADNIECIE JAKI?

2/8
John Frieda, Maska do włosów, Sheer Blonde Hair Repair Mask, 39,00 zł
Materiały prasowe
3/8
Franck Provost, Blond Sublime, szampon do włosów blond i siwych, 42,99 zł
Materiały prasowe
4/8
Toni&Guy, Illuminate Blond, odżywka do włosów blond, 34,99 zł
Materiały prasowe
5/8
Seboradin, szampon do włosów normalnych, jasnych, farbowanych na blond, siwych, 29,99 zł
Materiały prasowe
6/8
Oriflame, Regenerująca odżywka do włosów HairX Restore Therapy, 19,99 zł
Materiały prasowe
7/8
NIVEA, Blonde Care, lakier do włosów, 12,99 zł
Materiały prasowe
8/8
L’Oréal Paris, Magic Retouch, błyskawiczny retusz odrostów w spray'u, 29,99 zł
Materiały prasowe