Kasia Dąbrowska ścięła włosy

Gwiazda "Na dobre i na złe" ścięła włosy! Jak wygląda teraz Katarzyna Dąbrowska?

Kasia Dąbrowska ścięła włosy

Katarzyna Dąbrowska, czyli serialowa Wiki z "Na dobre i na złe", zmieniła fryzurę! Aktorka połączyła przyjemne z pożytecznym, bowiem obcięte włosy oddała na cel charytatywny. Zobaczcie metamorfozę gwiazdy! Zmiana na plus?

Katarzyna Dąbrowska zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda?

Kasia przyzwyczaiła nas do swoich długich rudych włosów. Teraz mocno je ścięła, a to wszystko ze względu na nowe wyzwania zawodowe:

Przede mną nowe zawodowe wyzwanie. Więcej zdradzę dopiero w sierpniu... Ale już zaczynam przygotowania i odliczam czas do rozpoczęcia tej przygody! @piotr.hull dziękuję za Ci za metamorfozę i mój nowy look! A Wam jak się podobam w takiej fryzurze? - napisała na Instagramie.

Przy okazji gwiazda zdradziła, że obcięte włosy trafią do fundacji działającej na rzecz osób chorych na raka:


PS Obcięte włosy trafią do @fundacjaraknroll. Wiecie, że aby stworzyć jedna perukę około 10 osób musi oddać swoje włosy?

Jak Wam się podoba zmiana u Kasi? Nam bardzo!

Gwiazdy zmieniają fryzury na lato!

Dąbrowska nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnim czasie zmieniła fryzurę. Na krótkie cięcie postawiły również Marta Manowska czy Joanna Liszowska. Z kolei włosy zapuszcza znów Małgorzata Kożuchowska, co ma  najpewniej związek z nową rolą! Kolor zmieniły zaś Patricia Kazadi (jest teraz blondynką) czy Doda! A Wy planujecie jakieś zmiany na wakacje? Jeśli wciąż się zastanawiacie, mamy dla Was podpowiedź, co najlepiej nosić w upalne dni!

Zobacz także: Podpowiadamy, jakie fryzury są najlepsze na upalne dni! Zainspiruj się gwiazdami!

 

 

 

Kasia wcześniej wyglądała tak!

 

 

Katarzyna Dąbrowska
ONS.pl

 

Więcej na temat Katarzyna Dąbrowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44