Katarzyna Cichopek pod studiem "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek zdecydowała się na odważną metamorfozę i ścięła swoje długie włosy! Aktorka zdjęciem nowej fryzury pochwaliła się na Instagramie i napisała: 

Wiosenna ja 💇🏼‍♀️😽 #wiosna #springvibes #newhaircut #haircut

Okazuje się, że wiosenna pogoda zmobilizowała gwiazdę i zdecydowała się na dość dużą zmianę, co w przypadku aktorek wcale nie jest tak oczywiste. W końcu rola Kingi w "M jak miłość" wymaga od niej niezmiennego wizerunku, a każda większa zmiana zazwyczaj musi być skonsultowana z produkcją serialu.

Zobacz takżeKasia Cichopek dzięki tej spódnicy poczuła wiosnę! My znaleźliśmy podobne modele już od... 22 zł!

1/4
Katarzyna Cichopek z mężem, Marcin Hakiel
ONS.pl

Aktorka w nowej fryzurze pojawiła się na otwarciu Warsaw Dental Center. Towarzyszył jej mąż, Marcin Hakiel. Trzeba przyznać, że para bardzo rzadko bywa na różnego rodzaju imprezach branżowych, ale tym razem zrobili wyjątek i jak widać na zdjęciach nie szczędzili sobie czułości.

2/4
Katarzyna Cichopek  nowa fryzura
ONS.pl

Aktorka tego dnia założyła długą zwiewną sukienkę z motywem wężowym marki Bunny the star za 850 zł, którą uzupełniła szarymi botkami i czarną ramoneską Guess. Trzeba przyznać, że w tej stylizacji prezentowała się doskonale. 

3/4
Katarzyna Cichopek obcięła włosy
ONS.pl

Widać, że Katarzyna Cichopek doskonale czuje się w nowej fryzurze. W końcu udana metamorfoza zawsze pozytywnie wpływa na nastrój każdej kobiety. Wieczorne wyjście para wykorzystała na randkę tylko we dwoje:

Wieczorna randka z mężem - napisała gwiazda na Instagramie

Zobacz takżeKasia Cichopek w ogniu krytyki! Internauci nie zostawili suchej nitki na... ubiorze jej córki

4/4
Katarzyna Cichopek pod studiem "Pytania na śniadanie"

Co prawda w poprzedniej fryzurze aktorka wyglądała dobrze, ale nowy look wypada zdecydowanie na plus!