Kasia Dziurska zagra w filmie!

W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy! Kasia Dziurska postawiła na ostre cięcie!

Kasia Dziurska zagra w filmie!

Kasia Dziurska zaskoczyła swoich fanów metamorfozą. Trenerka fitness postanowiła rozstać się ze swoimi długimi włosami. Na Instagramie zaprezentowała nową, krótką fryzurkę. Przy okazji zapowiedziała kolejne duże zmiany w swoim życiu. O co chodzi? Zobaczcie poniżej!

Kasia Dziurska ścięła włosy

Do tej pory Katarzyna Dziurska była wierna jednej, sprawdzonej fryzurze. Gwiazda "Dance, Dance, Dance" nosiła długie blond włosy. Od czasu do czasu wiązała je w kucyk, jednak najczęściej puszczała je luzem. Teraz trenerka fitness zdecydowała się na radykalną metamorfozę! Kasia Dziurska ścięła włosy do ramion! Swój nowy look zaprezentowała na Instagramie. Przy okazji dodała również enigmatyczny wpis. 

Podobno kiedy kobieta ścina włosy to zamierza zmienić swoje życie 😈🤫🤩 Jak podoba Wam się moja metamorfoza? 🤗 - napisała Kasia.

Jak jej metamorfozę ocenili internauci?

- Bardzo ładnie Ci w tych włosach 😊 metamorfoza udana 😁

- Przepięknie wyglądasz

- Piękna w każdym wydaniu - piszą zachwyceniu internauci.

Ciekawe, jak na tę zmianę zareagował narzeczony Kasi, Emil Gankowski. Pod zdjęciem na razie brakuje jego komentarza. Myślicie, że podoba mu się ta zmiana?

Tak wyglądała Kasia przed metamorfozą. W którym wydaniu podoba się wam bardziej? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski razem na imprezie
East News

 

Więcej na temat Katarzyna Dziurska
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36