Nowa fryzura Kasi Cichopek
ONS

Co za drastyczna zmiana! Kasia Cichopek obcięła się na Kożuchowską

Nowa fryzura Kasi Cichopek
ONS

Katarzyna Cichopek jest bez wątpienia w bardzo dobrym momencie swojego życia i kariery - szczęśliwa mama, spełniona aktorka i świadoma swojej pozycji kobieta. Wciąż może liczyć na ogromną sympatię telewidzów, co doceniają również reklamodawcy, angażując ją do kolejnych dużych kampanii. I to za naprawdę duże pieniądze. Przypomnijmy: Cichopek będzie reklamować zabawki dla dzieci. Zarobi na tym fortunę

Aktorka od lat słynie też z nienagannego wizerunku, z którym kojarzą ją miliony Polaków. Teraz jednak postanowiła zaszaleć. Cichopek mocno ścięła włosy i dodatkowo je rozjaśniła. Co skłoniło ją do tak odważnej metamorfozy? Okazuje się, że głównym impulsem była... wygoda. Natłok obowiązków zawodowych sprawił, że Katarzyna zdecydowała się na praktyczniejszą fryzurę. Jej wybór musiał być jednak zaakceptowany przez producentów „M jak Miłość”.
 

Kasia na wyjazdy służbowe jeździ z całą rodziną, więc nie ma czasu, by zająć się samą sobą. Od dawna już myślała o zmianie fryzury na wygodniejszą - tłumaczy w rozmowie z „Fleszem„ Aldona Wleklak, menadżerka gwiazdy.


Stylizacją fryzury zajęła się Daria Skorupa z salonu Ce-Ce. Jak wam się podoba?

Zobacz: Cichopek zaprosiła Muchę do kuchni. Pochwaliły się uroczą fotką

Nowa fryzura Kasi Cichopek
Kasia Cichopek w SPA z córką:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03