Cichopek o nowej fryzurze
ONS

Szok! Cichopek nie mogła ściąć włosów. Musiała przejść kilka procedur

Cichopek o nowej fryzurze
ONS

Kilka miesięcy temu Katarzyna Cichopek zdecydowała się na dość drastyczną metamorfozę i ścięła swoje długie kręcone włosy. Od tamtej pory aktorka pielęgnuje krótką fryzurkę, ale nie stroni też od eksperymentów i stara się urozmaicać ją na większe publiczne wyjścia czy sesje zdjęciowe. Przypomnijmy: Cichopek bawi się swoją krótka fryzurą. Zestawiła ją z eleganckim kompletem

Internauci spekulowali, że być może taka decyzja podyktowała była impulsem, ale nic z tych rzeczy. W najnowszym wywiadzie Cichopek zdradza, że zmianie fryzury towarzyszyła cała procedura. Aktorka w pierwszej kolejności musiała dostać zgodę producentów i scenarzystów "M jak Miłość" i dopełnieniu wszelkich formalności i zobowiązań na planie, mogła w końcu odwiedzić fryzjera. Dodaje też, że początkowo jej mąż i synek tęsknili trochę za jej poprzednim wcieleniem.


Żaden impuls – to była cała procedura, która nie wydarzyła się z dnia na dzień. Najpierw musiałam uzyskać zgodę producentów „M jak miłość”, scenarzystów, potem musiałam wstrzelić się w moment, żeby zgrać wszystkie odcinki z jednej transzy. Wreszcie, już po ścięciu, musiałam się obfotografować z każdej strony, żeby scenarzyści zobaczyli, jak wyglądam na zdjęciach. Totalna abstrakcja, prawda? To dlatego przez ostatnie lata z czystego lenistwa nic z nimi nie robiłam. Ale bardzo się cieszę, że się zdecydowałam, choć owszem, moi dwaj panowie w domu, Marcin i Adaś, przez chwilę żałowali tamtych loków - wyznaje w rozmowie z babyonline.pl Kasia.


Wyobrażacie sobie proszenie o zgodę w przypadku tak trywialnych kwestii?

Cały wywiad z Kasią Cichopek przeczytasz na babyonline.pl!

Kasia Cichopek promuje Zaczarowane Lustereczko

 

Kasia Cichopek na otwarciu Twin Set w Klifie

Kasia Cichopek na świątecznej imprezie:

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48