Kasia Cichopek o diecie i nowej fryzurze
ONS

Cichopek zachwala nową krótką fryzurę. Opowiedziała też o diecie

Kasia Cichopek o diecie i nowej fryzurze
ONS

Z okładki najnowszego wydania magazynu "Party. Medycyna Estetyczna" spogląda na nas Katarzyna Cichopek. Jest to pierwsza taka sesja gwiazdy, odkąd ścięła swoje długie włosy i teraz może pochwalić się modną i krótką fryzurą. Przypomnijmy: Cichopek w krótkich włosach na okładce "Party: Medycyna estetyczna"

Skąd decyzja o tak odważnej zmianie? W końcu charakterystyczne dłuższe włosy były jej znakiem rozpoznawczym. W rozmowie z "Party. Medycyna Estetyczna" Cichopek wyjaśnia, że od dawna myślała o tym, aby coś zmienić i padło na fryzurę. Nie ukrywa również, że ogromną rolę w podjęciu takiej decyzji miały względy praktyczne. Jako mam dwójki małych dzieci chciała czegoś, co pozwoli jej zaoszczędzić czasu. Nie bez znaczenia była też sugestia fryzjerki.
 

Każda kobieta w pewnym momencie potrzebuje odmiany. Można zmienić włosy albo... męża (śmiech). Ale ponieważ mój mąż jest super, postanowiłam dokonać rewolucji nie w życiu, lecz na głowie. Nową stylizację zaproponowała mi moja ulubiona fryzjerka z salonu Ce-Ce, Daria. Potrzebowałam czegoś świeżego, co dałoby mi nową energię. Krótkie cięcie jest też świetne ze względów praktycznych. Mam bardzo kręcone włosy, które codziennie musiałam długo wyczesywać i prostować, teraz robię to po prostu krócej. Przy dwójce dzieci to duża wygoda - wyjaśnia.


Aktorka opowiedziała również o swojej diecie. Kasia zdradziła też, że zgubienie 4 kilogramów po ciąży zajęło jej 3 miesiące.
 

Moje posiłki są odpowiednio zbilansowane i pełnowartościowe, dzięki czemu mam pewność, że dostarczam najlepsze składniki odżywcze nie tylko sobie, ale i swojej córeczce, którą wciąż karmię piersią. Uważam, że dużym błędem kobiet w ciąży jest jedzenie za dwoje (a nie dla dwojga), a młodych mam - dojadanie po dzieciach i brak dbałości o to, co jedzą one same, często w pośpiechu, na końcu. Ja dla wygody na co dzień korzystam z gotowego cateringu Light Box. Dania są odpowiednio zbilansowane i mają określoną kaloryczność - gdy zależało mi na powrocie do figury, była ona niższa niż teraz. Schudłam 4 kilogramy w 3 miesiące - na szczęście nie miałam dużej nadwagi. Przy okazji zmalał mi cellulit, a organizm wspaniale oczyścił. Staram się też pić dużo wody - wyznaje w rozmowie z "Party. Medycyna Estetyczna" Cichopek.


Sugestie "sexy mamy" są pomocne? Cichopek wydaje się podchodzić do spraw związanych z macierzyństwem czy dietą bardzo rozsądnie.

Zobacz: Mucha i Cichopek znów się do siebie zbliżyły. Anna doceniła koleżankę z prostego powoduKasia Cichopek w klinice urody:

Więcej na temat Party Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48