Karolina Szostak
Instagram

Karolina Szostak zmieniła fryzurę! Dziennikarka zdecydowała się na ostre cięcie! Fani: "Dziesięć lat mniej"

Karolina Szostak
Instagram

Karolina Szostak zdecydowała się na "ostre cięcie". Piękna dziennikarka zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą i postawiła na nową fryzurę, która zdecydowanie odjęła jej lat. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad zmianą w wyglądzie prezenterki i zgodnie przyznają, że był to strzał w dziesiątkę! Zobaczcie sami, jak fantastycznie wygląda gwiazda w nowej fryzurze.

Zobacz także: Karolina Szostak pokazała się bez grama makijażu! Poznalibyście ją?

Karolina Szostak zmieniła fryzurę

Karolina Szostak w ostatnich latach przeszła niesamowitą metamorfozę. Dziennikarka powiedziała "stop" nadprogramowym kilogramom - przeszła na post doktor Ewy Dąbrowskiej i włączyła aktywność fizyczną do swojego życia. Teraz jest prawdziwą inspiracją dla swoich fanów - gwiazda udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych i każdy, w dowolnym momencie, może coś zmienić w swoim życiu. 

Dziennikarka schudła ok. 30 kilogramów i chociaż rozmiar jej ubrań wciąż malał, to jedno było niezmienne - fryzura prezenterki. Falujące, długie blond włosy i delikatna grzywka, były znakiem rozpoznawczym gwiazdy. Jednak teraz Karolina Szostak postanowiła również przejść metamorfozę swojej fryzury.

Dziennikarka zdecydowała się na ostre cięcie, bo skróciła swoje włosy aż o 15 centymetrów, do tego pojawiła się bardziej wyrazista grzywka i nowy odcień blondu. Efektami pracy fryzjera, Karolina Szostak pochwaliła się na swoim Instagramie.

Tak sobie dzisiaj zaszalałyśmy! Ostre cięcie - napisała pod zdjęciem w nowej fryzurze.

Internauci są zachwyceni tą metamorfozą i zgodnie przyznają, że to zmiana na duży plus! Fani twierdzą, że gwiazda wygląda o dziesięć lat młodziej!

- Super fryz! Świetna odmiana na wiosnę🔥

- Ogień, petarda, pięknie... chyba Pani najlepsza fryzura

- Mega w tych włosach 🔥🔥🔥

- Super fryzurka. O wiele młodziej 👏

- Idealna metamorfoza !!!!!

- Pięknie, 10 lat mniej...

Zobaczcie zatem zdjęcie i oceńcie sami. Naszym zdaniem jest to zmiana na duży plus! Karolina Szostak wygląda rewelacyjnie! 

Dziennikarka od lat była wierna swoim długim blond włosom. Teraz jednak zdecydowała się na zmiany. 

 

 

Więcej na temat Karolina Szostak
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03