Kamil Bednarek na 25. urodzinach radia RMF FM
Zobaczcie ZDJĘCIA
1/4
East News

 

Kamil Bednarek szturmem podbił polski show-biznes. Artysta największą popularność zyskał dzięki udziałowi w "Mam Talent". Choć nie udało mu się wygrać show TVN, jego kariera rozkręciła się na dobre. Niemal każda jego piosenka w kilka chwil stawała się hitem granym przez wszystkie rozgłośnie radiowe. Teraz Kamil Bednarek połączył swoje siły z Igorem Herbutem z zespołu LemON. Przy okazji muzyk zaprezentował swój nowy image. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Polacy nie lubią polskiej muzyki? Zaskakujący ranking najpopularniejszych piosenek roku

2/4
Kamil Bednarek na 25. urodzinach radia RMF FM
Akpa

 

Do tej pory znakiem rozpoznawczym Kamila Bednarka była jego oryginalna fryzura. Muzyk od lat nosił dredy. Był to ważny element jego wizerunku. Teraz jednak Kamil Bednarek postanowił zmienić coś w swoim wyglądzie. Artysta pozbył się swoich dredów! Jak wygląda po tej metamorfozie? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4

 

Igor Herbut i Kamil Bednarek nagrali wspólny hit pt. "Spragniony". Artyści zaprezentowali go między innymi w "Dzień Dobry TVN". Kamil Bednarek przy okazji pochwalił się też nową fryzurą. Musimy przyznać, że ta zmiana bardzo nas zaskoczyła! Do tej pory aż trudno było uwierzyć w to, że muzyk pozbędzie się swojego znaku rozpoznawczego. 

 

Zobacz także: To auto jest warte pół miliona złotych! Kto nim jeździ? Nie, to nie Wojewódzki!

4/4

 

Jak wam się podoba nowa fryzura Kamila Bednarka?

Więcej na temat Kamil Bednarek