Julia Wieniawa
Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni jej odważnym lookiem: "Sztos!"

Julia Wieniawa
Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa, polska aktorka młodego pokolenia, przyzwyczaiła wszystkich do swojej klasycznej fryzury - długie ciemnobrązowe włosy stały się niemal jej znakiem rozpoznawczym. Dlatego też jej nowe zdjęcie wywołało nie lada poruszenie. Na jej głowie pojawiły się warkoczyki z koralikami. W takim wydaniu Wieniawy jeszcze nie widzieliśmy. Jej fani są zachwyceni nowym lookiem aktorki:

Sztos!

Oooo top model!

Super - pisali fani pod zdjęciem Wieniawy.

Myślicie, że taka oryginalna fryzura stanie się popularna? Bylibyśmy mocno zdziwieni, ponieważ z takim szaleństwem na głowie nie da się nie wyróżnić!

Zobacz także: Julia Wieniawa w modnych butach i torebce z CCC. Zapłacimy za nie 89 złotych

Julia Wieniawa zaskoczyła wszystkich nowym zdjęciem. Jak oceniacie jej nowy look? Na pewno jest odważny! Gwiazda przyzwyczaiła nas do swoich prostych włosów - standardowo wyprostowanych lub delikatnie pofalowanych, czyli "wavy hair".

Julia Wieniawa jest wierna swojemu naturalnemu kolorowi włosów. Czasem lubi delikatnie poeksperymentować z fryzurą - decyduje się wtedy tylko na ombre. Włosy ombre to metoda, polegająca na rozjaśnieniu końcówek włosów. Najlepiej wygląda dyskretny efekt, sprawiający wrażenie naturalnego rozjaśnienia przez słońce. Łagodne przejścia na włosach dają efekt odmładzający i nadają delikatności.

Julia Wieniawa w białym t-shircie
Instagram

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51