Julia Wieniawa w długich włosach

Julia Wieniawa zdecyduje się na odważną metamorfozę?! Pokazała, jak będzie wyglądać!

Julia Wieniawa w długich włosach

Julia Wieniawa na swoim InstaStory zamieściła relację z domowego zacisza i przy okazji zapytała swoich fanów, czy... dobrze wyglądałaby w krótkich włosach! Cała sytuacja wyszła przez przypadek, ale od razu pojawiło się mnóstwo spekulacji, czy gwiazda naprawdę chce zmienić swoją fryzurę. Na szczęście aktorka szybko wszystko wyjaśniła. Czy rzeczywiście Julia Wieniawa przejdzie metamorfozę? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Julia Wieniawa w najmodniejszej stylizacji na wiosnę 2021, i to nie za MILIONY! Wszystko jest z popularnej sieciówki!

Julia Wieniawa zetnie włosy?!

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w swoich social mediach, dzięki czemu na bieżąco wiemy, co słychać u pięknej aktorki. Młoda gwiazda regularnie zamieszcza InstaStories, jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami i nawet dość często odpowiada na ich pytania. Julia Wieniawa na swoim Instagramie zgromadziła już prawie 2 miliony obserwatorów, co jest jednym z najlepszych wyników w polskim show biznesie! Jej wielbiciele uważnie przeglądają każde jej zdjęcie czy nagranie i tym razem zaskoczyła ich "nowa" fryzura aktorki. 

Ostatnio gwiazda nagrała InstaStories leżąc w łóżku i przypadkowo jej włosy ułożyły się w taki sposób, że wyglądały, jakby były mocno ścięte. Na początku nie zauważyła tego nawet sama Julia, ale po chwili zwróciła uwagę na swoje odbicie w telefonie.

Tak wiele się u mnie dzieje, tak chciałabym Wam wszystko poopowiadać... jeszcze nie mogę - zaczęła Julia Wieniawa, po czym spojrzała na swoje odbicie w telefonie i dodała - O! Mogłabym tak ściąć włosy! Nawet nieźle mi w takich króciutkich. Co Wy na to? 

Aktorka jednak za chwilę dodała, że "już nie świruje", więc wygląda na to, że młoda gwiazda nie ma w planach żadnej tak odważnej metamorfozy, bo uwielbia swoje piękne, długie włosy. Ale naszym zdaniem Julia fantastycznie wyglądałaby w takiej krótkiej fryzurze - w końcu ładnemu we wszystkim ładnie! Zobaczcie i oceńcie sami! 

Julia Wieniawa zetnie włosy na krótko?
Instagram

Julia Wieniawa od lat jest wierna swoim długim włosom. Myślicie, fani namówią ją jednak do zmiany fryzury?

Julia Wieniawa w czarnym topie
Instagram

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48