Joanna Liszowska rozwiodła się

Joanna Liszowska ścięła włosy do ramion! "Lepiej niż w tych doczepianych" - piszą fanki!

Joanna Liszowska rozwiodła się

Co za zmiana! Joanna Liszowska zapowiada tajemniczy projekt, a przy okazji prezentuje zupełnie nową fryzurę. Aktorka znana m.in. z serialu "Przyjaciółki" ścięła włosy aż do ramion! Fani są zachwyceni jej metamorfozą, podobnie jak koleżanki z planu!

Joanna Liszowska zmieniła fryzurę!

17.06 - to wtedy Joanna Liszowska zaprezentuje fanom nowy, tajemniczy projekt, nad którym pracuje. Na razie nie wiadomo o co chodzi, choć część jej wielbicieli obstawia, że o... płytę! Gwiazda bowiem doskonale śpiewa (wygrała przecież m.in. show "Jak oni śpiewają"), a na scenie czuje się jak ryba w wodzie (co nie raz udowodniła m.in. podczas sylwestrowych koncertów). Na potrzeby sesji zdjęciowej zapowiadającej to wydarzenia gwiazda... ścięła włosy! W krótkiej fryzurze do ramion wygląda wprost rewelacyjnie! Anita Sokołowska, Agnieszka Sienkiewicz czy Małgorzata Socha zgodnie stwierdziły, że prezentuje się pięknie. Co na to fani? Są zdecydowanie za! 

Pani Joanno w końcu ślicznie ... poprzedni wizerunek Pani nie służył ... pozdrawiam

Świetna zmiana :) nowe zycie nowy look :) piękny początek 

Lepiej w tych wlosach niz w doczepach, ktore przepraszam za wyrazenie...wygladaly jak makaron :( . Przepiekna fryzurka, bardzo odmladza

Fryzura genialna!!! 👌🏻👌🏻👌🏻 Lepiej niż w tych doczepianych, które niestety nie były najlepiej dobrane - to tylko kilka z setek pozytywnych komentarzy! 

Rzeczywiście, wcześniej aktorka nie stroniła od doczepianych włosów, które dodawały jej charakteru i seksapilu. W tak łagodnej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy, a więc z niecierpliwością czekamy na 17.06!

 

Sportowa odzież dla niej i dla niego. Sprawdź ubrania i akcesoria na Adidas.pl kody rabatowe.

 

To nie koniec zmian w życiu Joanny Liszowskiej

Jak słusznie zauważyła jedna z fanek, nowa fryzura to kolejna zmiana w życiu Joanny. Kilka dni temu okazało się, że aktorka już rok temu rozwiodła się z mężem, Olą Serneke. Wzięli ślub w 2010 roku, mają dwie córeczki - Emmę i Stellę. Jak poinformowała sama Liszowska, pozostają w dobrych relacjach! 

Joanna Liszowska zapowiada tajemniczy projekt!

Joanna Liszowska ścięła włosy

 

 

 

 

 

 

 

Więcej na temat Joanna Liszowska
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08