Sylwia Przybysz o luźnych kreacjach. Czy jest w ciąży?
TYLKO U NAS

Jan Dąbrowski przefarbował włosy! Zobacz, jak teraz wygląda. To jednak nie koniec: "Może w końcu pora spróbować..."

Sylwia Przybysz o luźnych kreacjach. Czy jest w ciąży?

Jan Dąbrowski trzymał fanów w niepewności bardzo długo! Kilka dni temu Youtuber ogłosił, że przefarbował włosy. Przez kolejne dni wrzucał zdjęcia na Instagrama, na których zasłaniał nową fryzurę, a jego wielbiciele zastanawiali się, na jaki kolor postawił. Teraz wszystko jasne. Zobaczcie, jak dziś wygląda Jasiek!

Jan Dąbrowski zmienił kolor włosów

Janek zdecydował się na zmianę, ponieważ chciał zaszaleć jeszcze przed narodzinami dziecka. Przypomnijmy - wkrótce on i Sylwia Przybysz zostaną rodzicami! A ponieważ youtuber i prowadzący "The Voice Kids" nie jest wielkim fanem tatuaży, zdecydował się na zmianę koloru włosów (zawsze można wrócić do poprzedniego). Wybrał... purpurowy! Większość uważała, że zdecyduje się na blond, Jasiek postanowił jednak zaskoczyć wszystkich! Jak zareagowała Sysia?

Ja się na jasny nastawiłam. Cały dzień w błędzie - powiedziała na filmiku nagranym przez Janka z całego przebiegu tej metamorfozy!

Jak Janek czuje się po zmianie?

To moja pierwsza, większa zmiana wizualna - wcześniej próbowałem zapuszczać wąsa, ale niestety szło to topornie. Nie ukrywam, że bardzo się stresowałem przy farbowaniu włosów, jak to będzie - czy moi widzowie nie będą na mnie krzyczeć, czy Sylwii się spodoba, no i czy ja sam, będę z uśmiechem patrzeć w lustro. Finalnie wyszło cudownie - czuję się we włosach fenomenalnie, jakbym dostał kopa do robienia nowych, cudownych rzeczy - mówi w rozmowie z Party.pl

W przyszłości Jasiek myśli o kolejnych zmianach, choć na razie wstrzyma się do narodzin dziecka. Jednak potem znów zaskoczy:

Jak na razie stopuję ze zmianami, ponieważ ta największa czeka mnie pod koniec stycznia - zostanę ojcem. Chciałbym w przyszłości zrobić sobie tatuaż, ale wolę do tej decyzji dojrzeć i dokładnie ją przemyśleć, a jeśli chodzi o włosy - może w końcu pora spróbować obciąć się na łyso? - zastanawia się głośno Jan!

Jak Wam się podoba zmiana u Jaśka?

Za koloryzację odpowiada najbardziej zaufany fryzjer Janka - Robert Stachowski z Royal Hair Academy.

Jan Dąbrowski przefarbował włosy

Z czasem włosy Janka jaśniały coraz mocniej. Efekt jest naprawdę świetny!

Jan Dąbrowski przefarbował włosy

A tu filmik z przebiegu zmiany:

 

Więcej na temat Jan Dąbrowski
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36