1/6

Na imprezie MTV EMA PRE-PARTY Margaret - laureatka nagrody dla najlepszego polskiego artysty - wyglądała naprawdę imponująco! Spodobała nam się zarówno jej olśniewająca stylizacja - zbroja, złoto-różowy makijaż (zobacz: Makijaż dla blondynki, który robi wrażenie! Wiemy, jak zrobić smoky eyes w stylu Margaret), jak i prosta - choć efektowna - fryzura!

Niski, gładki kucyk widzieliśmy na jesiennych pokazach m.in. u Diora, Erdem czy Derek Lam. Fryzury z pokazów rzadko sprawdzają się w codziennym życiu, dlatego tym bardziej spodobał nam się ten łatwy do codziennego zastosowania trend. Aby uzyskać najlepszy efekt, na wilgotne włosy nałóż preparat wygładzający (propozycje znajdziesz w dalszej części galerii). Pamiętaj, by rodzaj kosmetyku dostosować do swojego typu włosów: krem lub balsam w przypadku włosów normalnych, do przetłuszczających się - mgiełka albo mus. Jeśli twoje włosy są przesuszone i puszą się, wybierz nabłyszczający olejek

Po wyschnięciu i wyprostowaniu włosów wystarczy związać je pozostawiając luźne pasmo, którym następnie owiniesz swoją kitkę u nasady. Odstające pasemka podepnij wsuwkami i... Voilà! Twoja fryzura gotowa!

 

Zobacz: Koczek baletnicy to teraz ulubiona fryzura gwiazd na czerwony dywan!

2/6

Olejek w kremie Magiczna Moc Olejków, Elseve, 20 zł

3/6

Delikatna pianka do układania włosów, René Furterer, 85 zł

4/6

Krem wygładzający do włosów Style Link Smooth Setter Cream, Matrix, ok. 50 zł

5/6

Balsam do stylizacji Straight Blow Dry, Bumble and bumble, ok. 150 zł

6/6

Spray intensywnie nawilżający Rain Dance, artègo, 37,90 zł

Więcej na temat Margaret