Hailey Bieber
instagram@haileybieber
1/4
Hailey Bieber
instagram@haileybieber

 

Idąc w ślad za swoim mężem Hailey Baldwin właśnie zdecydowała się na metamorfozę. Żona Justina Biebera mocno skróciła włosy, jednak w przeciwieństwie do wokalisty nie zgoliła ich na łyso. Właśnie zamieściła na swoim Instagramie nowe zdjęcie.

Myślicie, że szybko zdecyduje się na przedłużenie? Koniecznie zobaczcie zdjęcie, o którym piszemy! 

Zobacz też: Czy w ten sposób Hailey Baldwin chciała ogłosić, że jest w ciąży?!

2/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

 

Hailey Baldwin to obecnie jedna z najpopularniejszych modelek! Wszystko za sprawą cichego ślubu z Justinem Bieberem. Wszystkim wydawało się, że wokalista na stałe zwiążę się z Seleną Gomez. Jednak ta miłość nie przetrwała próby czasu... 

Hailey po ślubie przyjęła nazwisko męża. Po ich najnowszych zdjęciach na Instagramie można wnioskować, że wszystko układa się bardzo dobrze. Tak dobrze, że jedno robi to, co drugie... Gdy 30 października Bieber udał się do fryzjera, kilka tygodni później w ślad za nim poszła Hailey! Jak wygląda w nowej fryzurze? 

3/4
Hailey Bieber
instagram@haileybieber

Modelka do tej pory miała włosy do ramion. 22-latka na co dzień wiązała je w koczek lub nosiła rozpuszczone. Teraz koczka nie będzie mogła robić, ewentualnie mały kucyk. Bo nowe włosy sięgają Bieber ledwo za brodę. Czy w krótkim bobie jej do twarzy? 

4/4
Hailey Baldwin

 

Podobną fryzurę Bieber nosiła dużo wcześniej. Jak widać modelka nie lubi długich włosów, choć zdarzało jej się je doczepiać. Zazwyczaj było to jednak na potrzeby różnych sesji zdjęciowych. Co myślicie o nowym uczesaniu Hailey?

Więcej na temat Hailey Baldwin fryzury