Gwiazdy z ogoloną głową Katy Perry z ogoloną głową Kristen Stewart z ogoloną głową Monika Brodka z ogoloną głową Rose McGowan z ogoloną głową
Gwiazdy z ogoloną głową
1/7
Gwiazdy z ogoloną głową

Czy ogoliłabyś sobie głowę? Te gwiazdy to zrobiły i tym samym jeszcze bardziej podkreśliły swoją urodę! Dzięki Katy Perry czy Kristen Stewart, które zmieniły fryzury #buzzcut pojawił się na liście najpopularniejszych tagów na Twitterze, a projektanci wprost zakochali się w radykalnym looku, głównie za sprawą najgorętszej obecnie modelki, Ruth Bell, którą obsadzano w pokazach Saint Laurent, Gucci czy Etro.

 

Więcej: Tak Monika Brodka wygląda w nowej fryzurze na żywo! Żałujecie, że ogoliła się na zero? ZDJĘCIA

 

Chociaż obcięcie włosów u kobiety może kojarzyć się z wieloma rzeczami – od feministycznego oświadczenia po bunt sprzeciwiający się stereotypom dotyczącym płci – zauważyliśmy, że ta radykalna fryzura zyskuje sobie coraz więcej zwolenniczek – z powodów czysto urodowych. Od aktorek takich jak Cameron Diaz czy Natalie Portman aż po gwiazdy muzyki jak Sinhead O’Connor i Britney Spears. Zobacz naszą galerię najlepszych metamorfoz z ogoloną głową.

2/7
Katy Perry z ogoloną głową

Katy Perry często zmienia swój look. Jednak najnowsza metamorfoza, którą piosenkarka pochwaliła się na swoim instagramie, jest największą zmianą jaką do tej pory widzieliśmy! Swoją nową fryzurę pixie Katy utleniła na platynowy blond, a jako inspirację podała ona film „Piąty Element”.

3/7
Kristen Stewart z ogoloną głową

Kolejną gwiazdą, która zawładnęła nagłówkami wszystkich gazet jest Kristen Stewart. Gwiazda kultowego „Zmierzchu” pokazała się na premierze filmu „Personal Shopper” w Los Angeles z krótką fryzurą „na jeża” w platynowym blondzie. Choć jej look podzielił blogosferę na dwa obozy, my uważamy że wygląda ekstra!

4/7
Monika Brodka z ogoloną głową

Monika Brodka uwielbia eksperymenty z wizerunkiem. Z okazji swoich 29. urodzin piosenkarka postawiła na odważną metamorfozę. Czy waszym zdaniem do twarzy jej z krótką fryzurą?

5/7
Rose McGowan z ogoloną głową

Rose McGowan i jej fenomenalne role w kultowych filmach takich jak „Cukiereczek” czy „Doom Generation” to istna kopalnia stylowych inspiracji. Aktorka to prawdziwa buntowniczka w Hollywood! Była dziewczyna Marilyna Mansona zachęca kobiety to politycznej aktywności i walki o swoje prawa. „Wolność”, odpowiada zapytana w wywiadzie co znaczy feminizm. Girl power!

6/7
Kora z krótkimi włosami

Styl Kory zawsze przykuwa uwagę wszystkich. Swój punkowy rodowód wokalistka podkreśla drapieżną, krótką fryzurą, a dzięki swojemu pozytywnemu, pełnemu luzu nastawieniu jest ona prawdziwą inspiracją. Zupełnie jak za najlepszych lat Maanamu!

7/7
Ruth Bell

Co najlepiej zrobić żeby odróżnić się od swojej bliźniaczki? Ogolić głowę! Dokładnie tak uczyniła Ruth Bell, natychmiast wyróżniając się na tle swojej siostry May i tym samym stając się najgorętszym nazwiskiem w modelingu. Okrzyknięta nową Agyness Deyn Brytyjka pojawiła się w pokazach Diora (zamknęła ona ostatnią prezentację haute couture) czy Gucciego i jest muzą Anthony’ego Vacarello, który obsadził ją w kampanii Saint Laurent.