Julia Wieniawa w brązowej spódnicy

Julia Wieniawa już wróciła z wakacji z włoskich Alp, na których bawiła się w towarzystwie nowego chłopaka, Barona, i od razu pojawiła się na imprezie kosmetycznej Sephory w warszawskiej galerii Arkadia! Jak wyglądała? Piękna aktorka postawiła na gorsetową spódnicę z ozdobnymi wiązaniami w kolorze terakoty marki Epuzer! To cudo kosztuje około 2,5 tysiąca złotych. Warta swojej ceny?

Zwróćcie również uwagę na fryzurę Julii. Gwiazda postanowiła sztucznie przedłużyć swoje włosy! Efekt jest jednak bardzo naturalny i... seksowny! Jak wypadły inne gwiazdy na imprezie? Zobacz zdjęcia poniżej! 

1/5
Julia Wieniawa w brązowej spódnicy

Perfekcyjny makijaż, nowa fryzura i te nogi! Julia Wieniawa na tej konferencji wyglądała naprawdę znakomicie. Baron pod fotką na jej Instagramie napisał: YOU ROCK (tłum: rządzisz). I nie mamy jak się z tym nie zgodzić.

2/5
Edyta Herbuś w czerwonym garniturze

O trendach w makijażu rozmawiała również czerwona Edyta Herbuś. Jej skórzany beret z antenką to hit, ale propozycja tylko dla odważnych dziewczyn!

4/5
Anna Wendzikowska w niebieskiej spódnicy

Na pastele zdecydowała się Anna Wendzikowska, która nie omija tego typu spotkań! 

5/5
Omena Mensah, Kasia Warnke, Gabi Drzewiecka

Na kosmetycznej imprezie pojawiły się również Omenaa Mensah i Kasia Warnke. Spotkanie z gwiazdami poprowadziła m.in. Gabi Drzewiecka. 

Zobacz także: Wieniawę i Barona dzieli 15 lat. Oto inne pary z dużą różnicą wieku! Rekord to... 60 lat!