Rita Ora w koronkowej bluzce i gładkiej fryzurze z przedziałkiem na środku głowy Małgorzata Kożuchowska w krótkiej fryzurze z przedziałkiem na środku głowy Jennifer Lawrence w spiętych włosach z przedziałkiem na środku głowy Olivia Palermo w rozpuszczonych włosach z przedziałkiem na środku głowy Weronika Książkiewicz z przedziałkiem na środku głowy w czarnej bluzce we wzory
Rita Ora w koronkowej bluzce i gładkiej fryzurze z przedziałkiem na środku głowy
EastNews
1/7
Rita Ora w koronkowej bluzce i gładkiej fryzurze z przedziałkiem na środku głowy
EastNews

Przedziałek na środku głowy powraca w wielkim stylu! Ta trochę już zapomniana fryzura to świetny i bardzo prosty sposób na odświeżenie swojego looku - bez wizyty w salonie fryzjerskim. Pokochały ją wszystkie stylowe gwiazdy: długo- i krótkowłose, blondynki i brunetki, o włosach prostych lub falowanych... "Środkowy przedziałek" do łask przywróciła Rita Ora - gwiazda zawsze czesze się w ten sposób, gdy rozpuszcza swoje proste włosy. Brawa dla fryzjerów Rity - taka fryzura najlepiej pasuje do owalnej twarzy.

A co z twarzą okrągłą, kwadratową lub w kształcie serca? Wystarczą małe triki: grzywka, wycieniowane końcówki, zabawa kolorem... Zobacz, jak robią to gwiazdy - i zainspiruj się!

 

Zobacz: Najmodniejsza i... najprostsza fryzura na świecie! 5 minut i wyglądasz jak gwiazda!

2/7
Małgorzata Kożuchowska w krótkiej fryzurze z przedziałkiem na środku głowy
EastNews

Małgorzata Kożuchowska zazwyczaj nosi włosy lekko zwichrzone, postawione do góry. Fryzura z przedziałkiem, w jakiej pokazała się na premierze spektaklu "Ich Czworo", była dużym zaskoczeniem! Zmiana na plus?

3/7
Jennifer Lawrence w spiętych włosach z przedziałkiem na środku głowy
EastNews

Jennifer Lawrence często zmienia fryzury: ścina włosy, faluje, spina w kok. Na premierze filmu "Joy" aktorka odsłoniła twarz podpinając tylko część włosów. Przedziałek na środku głowy pasuje tu idealnie!

4/7
Olivia Palermo w rozpuszczonych włosach z przedziałkiem na środku głowy
EastNews

Fashionistka Olivia Palermo konsekwentnie nosi przedziałek, od kiedy tylko pokazał się na wybiegach największych domów mody.

5/7
Weronika Książkiewicz z przedziałkiem na środku głowy w czarnej bluzce we wzory
ons.pl

Weronika Książkiewicz postawiła na połączenie dwóch gorących trendów:  tzw. "wet look" oraz przedziałka na środku głowy.

6/7
Zosia Ślotała z przedziałkiem na środku głowy
ons.pl

Zosia Ślotała lubi eksperymentować z włosami bez radykalnych cięć czy zmiany koloru. Przedziałek odkryła już jakiś czas temu!

7/7
Edyta Herbuś w czarnej bluzce i z przedziałkiem na środku głowy
ons.pl

U Edyty Herbuś przedziałek na środku sprawdza się doskonale - zarówno przy włosach prostych, jak i niedbale pofalowanych.