Fryzury dodające objętosci włosom: Marcelina Zawadzka, Olga Kalicka, Paulina Sykut-Jeżyna
East News
1/9
Fryzury dodające objętosci włosom: Marcelina Zawadzka, Olga Kalicka, Paulina Sykut-Jeżyna
East News

 

Jak dodać włosom objętości… tylko samym uczesaniem? Zrób to tak, jak robią to gwiazdy. Podpowiadamy, jakie triki zastosować i jaką fryzurę wybrać.

Gwiazdy mają zwykle świetne włosy. Dobre fryzury, idealna koloryzacja - i już każde włosy stają się piękne! Każde też mogą wyglądać na gęstsze, niż są w rzeczywistości, trzeba tylko wiedzieć, jak je uczesać. Oto siedem gwiazd, których fryzury niezawodnie dodają włosom objętości. Agnieszka Woźniak-Starak, Dorota Rabczewska-Stępień, a może Marcelina Zawadzka? Sprawdź, trik której gwiazdy będzie najlepszy dla ciebie. Nas zachwyca fryzura Kingi Rusin. Wszystkie uczesania zobacz w naszej galerii!

 

ZOBACZ TAKŻE: Fryzury na studniówkę w stylu gwiazd! Zrobisz je sama, bez szans na wpadkę

 

2/9
Agnieszka Woźniak-Starak
East News

Agnieszka Woźniak-Starak

Aby niezbyt gęste włosy wyglądały dobrze, nie mogą być zbyt długie. Długość lekko poniżej linii ramion będzie najlepsza! Końcówki podkręć lokówką, by lekko je unieść i stworzyć iluzję objętości. Górę fryzury, jeśli ma być wygładzona, wyciągnij na szczotce, by unieść włosy u nasady. Dzięki temu włosy wydadzą się gęstsze.

3/9
Kinga Rusin
East News

Kinga Rusin

Niebyt gęstym włosom dobtrze robi też… grzywka. Ale tylko ta gruba, lekko pofalowana, rozdzielona przedziałkiem lub zaczesana na bok. Dzięki temu, że tworzy kolejną, lekką warstwę włosów na koronie głowy, stwarza też iluzję większej obętości fryzury.

4/9
Joanna Kulig
East News

Joanna Kulig

Fryzury w stylu lat 60. to ideał, jeśli nie możesz pochwalić się burzą włosów. Lekki tapir z tyłu głowy i gładki przód oraz opaska tworzą kontrast, który niezawodnie dodaje fryzurze objętości.

5/9
Paulina Sykut-Jeżyna
East News

Paulina Sykut-Jeżyna

Iluzję gęstych włosów o wiele łatwiej stworzyć… kolorem. Dlatego koniecznie zdecyduj się na refleksy lub balejaż - jaśniejsze pasemka optycznie podwajają objętość fryzury! A jeśli jeszcze lekko podkręcisz włosy, sukces będzie pełen.

6/9
Dorota Rabczewska-Stępień
East News

Dorota Rabczewska-Stępień

Jeśli kucyk, to tylko lekko "zabałaganiony". Żadnych supergładkich pomysłów! Włosy powinny być związane blisko czubka głowy i lekko pofalowane, z wyciagniętą przy skroniach, potarganą nonszalancko, szeroką i ciężką grzywką - tak to się robi!

7/9
Meghan Markle
East News

Meghan Markle

Meghan Markle nie może narzekać na rzadkie włosy, ale ona także stosuje trik, by wydawały się jeszcze gęstsze. A mianowicie - wygląda na to, że suszy włosy, wyciagając na szczotce cienkie pasma… w różne strony. Dzięki temu są elegancko wygładzone, ale cała fryzura jest nonszalancko potargana. A włosów jakby więcej!

 

8/9
Olga Kalicka
East News

Olga Kalicka

Pasma pokręcone i wysoko uniesione nad czołem, do tego tył cały w falach - oto wieczorowa wersja kucyka, na którą mogą pozwolić sobie nawet te dziewczyny, którym natura mocno poskąpiła włosów. Loki i fale ukryją wszystkie niedostatki, a wysokie uczesanie doda fryzurze "powietrza".

9/9
Marcelina Zawadzka
East News

Marcelina Zawadzka

Szalone, pokarbowane loki w stylu lat 90. to pomysł tyle odważny, co skuteczny, jeśli chcesz udać, że masz  burzę włosów. Oczywiście, działanie karbownicą zajmie ci trochę czasu, bo musisz podkręcić wszystkie pasma od samego spodu fryzury, ale efekt utrzyma się nawet dwa dni - chyba warto! Jeśli nie masz karbownicy, zapleć włosy w mnóstwo miniwarkoczyków i wysusz. Aby włosy uniosły się u nasady, susz je z pochyloną głową. Pracochłonne, ale jaki efekt!

Więcej na temat fryzury gwiazd włosy