Ewelina Lisowska w afro
ONS

Ewelina Lisowska zrobiła sobie afro. Pasuje jej?

Ewelina Lisowska w afro
ONS

Ewelina Lisowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. W ciągu roku finalistka "X-Factora" osiągnęła więcej niż niejedna gwiazda. Nagrała płytę, jej single grane są przez rozgłośnie radiowe, a na jej konto spływają ładne sumy. Zobacz: Ile zarobiła już Ewelina Lisowska?

Sukces Eweliny to w dużej mierze wyrazisty image, który jest połączeniem stylistyki retro z rockowym pazurem. Ewelina uwielbia skóry, ćwieki, wysokie buty i dziewczęce sukienki czy akcesoria. Na scenie prezentuje się zawsze w mocnym makijażu i z grzecznie zaczesanymi prostymi, bądź spiętymi włosami.

Ostatnio młoda gwiazda postanowiła pobawić się swoim wizerunkiem i zafundowała sobie nowe uczesanie. Zrobiła sobie na głowie afro. Fotkę z tej niewielkiej metamorfozy zamieściła na Facebooku. Musimy przyznać, że nowe uczesanie dodało Lisowskiej kobiecości. A wam jak się podoba?

Zobacz: Lisowska od trzech lat farbuje włosy. Jaki jest jej naturalny kolor?Ewelina Lisowska w drapieżnej sesji zdjęciowej:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11