Szczupła Ewa Farna w czerwonej sukience
Instagram

Ewa Farna sama sobie ścięła włosy! Wykorzystała niekonwencjonalny sposób Mariny Łuczenko

Szczupła Ewa Farna w czerwonej sukience
Instagram

Ewa Farna postanowiła skorzystać z porad Mariny Łuczenko-Szczęsnej i chwyciła za nożyczki w środku nocy. Powód? Znana z pięknych, lśniących pasm Marina od lat rekomenduje bowiem podcinanie włosów podczas pełni księżyca. Jak zdradziła jakiś czas temu Marina, taki zabieg fantastycznie wpływa na włosy. Dlaczego? Zobaczcie sami.

Zobacz także: Ewa Farna zabrała synka do pracy! Fani nie dowierzają: "Artur jest już taki duży?"

Ewa Farna skorzystała z porad Mariny i podcięła włosy. Oto jej sposób

Marina Łuczenko-Szczęsna może się pochwalić naprawdę pięknymi, lśniącymi włosami. Gwiazda bardzo o nie dba, a fanki nie mogą wyjść z zachwytu nad fryzurą wokalistki. Często dopytują, co takiego robi, że jej włosy są jak z reklamy szamponu. Otóż okazało się, że Marina ma pewien dość niecodzienny sposób na pielęgnację swoich włosów. 

Gwiazda jakiś czas temu uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, że osiąga takie efekty dzięki podcinaniu włosów podczas pełni księżyca

Zazwyczaj sama podcinam włosy. Używam do tego elektrycznej maszynki, którą pożyczam od męża, lub nożyczek, które kupiłam w sklepie fryzjerskim i nie tnę nimi absolutnie nic oprócz włosów. Podcinam je co miesiąc, tylko w pełni księżyca. [...] Od kiedy zaczęłam podcinać włosy regularnie w pełni księżyca, co miesiąc ścinam około 2,5 cm - przyznała jakiś czas temu Marina.

Z porad Mariny postanowiła skorzystać sama Ewa Farna! Wokalistka również może pochwalić się pięknymi włosami, ale postanowiła przetestować sposób koleżanki po fachu. Jak wiadomo, przez panujący lockdown, trudno o dostęp do salonów fryzjerskich i trzeba sobie radzić samemu. Ewa Farna postanowiła zrelacjonować podcinanie końcówek na swoim InstaStory. Na efekty będziemy musieli jednak trochę poczekać. 

Mam nadzieję, że wczorajsza procedura północna, kiedy była pełnia, pomoże moim włosom. Marina ma przepięknie włosy, a tu popatrzcie - takie "baby włoski", siwizny wszędzie, bo fryzjerzy zamknięci. I tak z dzieciakiem cały czas fryzura "à la g*wienko na głowie - powiedziała gwiazda w swojej relacji. 

Zobaczcie zatem rytuał, który "odprawiła" nad swoimi włosami Ewa Farna! A Wy, słyszałyście o tym sposobie?

Ewa Farna ścina włosy
Instagram

Już nie możemy się doczekać kolejnej relacji, w której dowiemy się, czy Ewa Farna jest usatysfakcjonowana z efektów podcinania końcówek podczas pełni księżyca. 

Ewa Farna ścina włosy
Instagram

 

Więcej na temat Ewa Farna Marina
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48