Edyta Herbuś pokazała się w krótkiej fryzurze

Ciach, ciach! Zobaczcie Edytę Herbuś w drastycznie krótszej fryzurze

Edyta Herbuś pokazała się w krótkiej fryzurze

 

Zawdzięczamy ją ikonom stylu takim jak Twiggy i Edie Sedgwick czy Mia Farrow w „Dziecku Rosemary". W 2018 roku, krótka, mocno wycieniowana czupryna wraca ze zdwojoną mocą za sprawą Anne Hathaway, Carey Mulligan, Katy Perry, Cary Delevingne i Emmy Watson, które postawiły na drastyczne cięcie.

 

Więcej: Jak ona to robi?! Znamy sekret lśniących włosów księżnej Kate! PS. Możecie spróbować tego w domu! ;)

 

Nadal nieprzekonane? Do grona gwiazd, które pozbyły się długich włosów właśnie dołączyła nieco bardziej lokalna Edyta Herbuś. Tak jakby. Znana z „Tańca z Gwiazdami" 37-letnia tancerka właśnie wrzuciła na swojego Instagrama fotkę, na której brakuje jej popisowych, czekoladowych fal. 

 

Więcej: Rozenek-Majdan, Górniak, Rubik, Herbuś... Gwiazdy nie mogą doczekać się lata!

 

Edyta Herbuś pokazała się w krótkiej fryzurze
Instagram

 

Zamiast swoich lśniących, brązowych pukli, tancerka ma krótką, asymetrycznie podciętą czuprynę w kolorze chłodnego blondu. Mocno pocieniowana góra i cięta na brzytwie grzywka w połączeniu z intensywnie podkreślonymi rzęsami sprawiają, że Edyta Herbuś wygląda w tej krótkiej fryzurze typu pixie cut niczym jedna z prekursorek modnego cięcia.

 

Więcej: Edyta Herbuś jest w ciąży?! „Wiosna idzie’’, mówi tajemniczo gwiazda... 

 

 

Ale uwaga – nowa fryzura tancerki jest fałszywym alarmem. „Dziś pracowaliśmy nad ciekawym projektem , związanym z aktorską przemianą, wchodzeniem w konkretne stany i postaci .." pisze Herbuś w podpisie pod zdjęciem. „Co sądzicie o takim blond łobuziaku ???", kończy pytaniem. Jeśli możemy wtrącić swoje trzy grosze, to jesteśmy zdania, że jako blond łobuziak Edyta prezentuje się całkiem nieźle.

 

Więcej: Benzynowa koloryzacja na chłodny blond: jak wyglądają włosy w stylu opal hair?

 

Więcej na temat Edyta Herbuś
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25