Dominika GawęDominika Gawęda ścięła włosy da ścięła włosy Dominika Gawęda ścięła włosy Dominika Gawęda ścięła włosy Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal
Dominika Gawęda ścięła włosy

Dominika Gawęda pojawiła się na poniedziałkowej imprezie Plejady w towarzystwie Pawła Ruraka Sokala z zespołu Blue Cafe. Wokalistka zaskoczyła wszystkich swoim nowym wizerunkiem - zdecydowała się ściąć włosy! Jak teraz wygląda? Zobaczcie najnowsze zdjęcia! My zmianę oceniamy zdecydowanie na plus. 

1/4
Dominika GawęDominika Gawęda ścięła włosy da ścięła włosy

Dominika Gawęda zdecydowała się na ostre cięcie do ramion. Ciemny kolor pozostał bez zmian. Fani są zachwyceni metamorfozą gwiazdy:

Jak zawsze wyglądasz wspaniale

Aż nie można się napatrzeć

 

Olśniewająco Wyglądasz Kochana! - piszą same pochwały!

2/4
Dominika Gawęda ścięła włosy

Na gali Plejady pojawiło się mnóstwo gwiazd - m.in. Maryla Rodowicz, Doda, Julia Wieniawa, Irena Santor, Roksana Węgiel, Marcelina Zawadzka, Sylwia Przybysz czy Katarzyna Zielińska. Mało która jednak wybrała biel! Dominika na pewno się więc wyróżniała! 

3/4
Dominika Gawęda ścięła włosy

Dominika na tego typu wydarzeniach pojawia się zazwyczaj sama lub z kolegą z zespołu Blue Cafe. Nigdy nie towarzyszy jej mąż - Maciej Szczepanik, gitarzysta z zespołu Pectus. Para wzięła głośny ślub w 2017 roku, ale od tamtej pory żyją w cieniu. 

4/4
Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal
East News

Dominika Gawęda często eksperymentuje z włosami! Jeszcze kilka miesięcy temu miała blond włosy. W których wygląda najlepiej?

 

Więcej na temat Dominika Gawęda