doda
1/5
doda

 

Za Dodą bardzo pracowity dzień! Wtorek, 11 grudnia, spędziła na wywiadach promocyjnych i wykonała akustyczną wersję swojego utworu "Nie wolno płakać" w Radiu Złote Przeboje. Z tej okazji postawiła na stylizację w namodniejszy wzór sezonu - kratę. Miała na sobie idealnie skrojoną marynarkę, która podkreślała jej talię, a także luźne spodnie i kaszkiet z tym samym wzorem. Wiemy, gdzie kupiła swoje ubrania i w jakiej cenie. Jednak to nie tylko one zwróciły uwagę wszystkich, ale także... jej włosy! Doda całkowicie zmieniła fryzurę. Zobaczcie więcej zdjęć na kolejnych stronach galerii.

 

 

 

Zobacz: DODA ZASZALAŁA NA POKAZIE SWOJEJ ULUBIONEJ PROJEKTANTKI. STYLOWO CZY... TANDETNIE?

2/5
Doda

Doda przeszła błyskawiczną metamorfozę! Niedawno mogła się pochwalić krótkimi włosami i grzywką, a teraz jej włosy są już kilkadziesiąt centrymetrów dłuższe. Wokalistka postanowiła przedłużyć swoje włosy i teraz sięgają niemal jej pupy. Ta długość robi wrażenie i ciężko oderwać od jej włosów wzrok.

 

Zobacz: SUPERMODNA SUKIENKA I... TE RAJSTOPY. CZYŻBY DODA ZALICZYŁA WPADKĘ?

3/5
Doda

Od stylizacji Dody oczywiście też. Artystka postawiła na ubrania marki Epuzer. Miała na sobie marynarkę, która kosztuje 1460 złotych.

 

Doda

 

Zobacz: DODA W SPODNIACH Z ZARY ZA 139 ZŁOTYCH. NADAL MOŻECIE JE KUPIĆ!

4/5
Doda

 

A także wybrała spodnie z wysokim stanem za 1150 złotych.

 

Zobacz: DODA W NAJMODNIEJSZYM SWETERKU TEJ JESIENI. PODOBNY ZNAJDZIESZ W ZARZE W BARDZO DOBREJ CENIE

5/5
Doda

Podoba się wam look Dody i jej nowa fryzura? 

 

Zobacz: Doda drastycznie zmieniła wizerunek! Czy wokalistka niebawem zostanie matką?

Więcej na temat Doda