Dakota Johnson na gali rozdania Oscarów 2017 Ruda Dakota Johnson na planie horroru w Berlinie Dakota Johnson w nowej fryzurze na planie filmu Suspiria w Londynie Dakota Johnson jest ruda Dakota Johnson w rudych włosach z papierosem
Dakota Johnson na gali rozdania Oscarów 2017
Eastnews
Gwiazda przeszła sporą metamorfozę!
1/7
Dakota Johnson na gali rozdania Oscarów 2017
Eastnews

Dakota Johnson w nowej fryzurze na planie filmu "Suspiria" w Berlinie! Aktorka przez ostatnie kilka tygodni promowała w USA i Europie swój nowy film “Ciemniejsza strona Greya”, który bije rekordy popularności nie tylko za oceanem, ale też w Polsce. Dakota i Jamie Dornan pojawili się na premierach w Londynie, Los Angeles, Madrycie i Berlinie. Para spotykała się z fanami, udzielała wywiadów i opowiadała o tym, jak pracowało im się na planie filmu i kręciło sceny seksu.

 

Zobacz także: Żona Jamiego Dornana pokłóciła się z mężem o Dakotę! Czyżby aktorów łączyło coś więcej?

 

Dakota Johnson w rudych włosach na planie nowego filmu w Berlinie

Dakota po oficjalnych premierach “Ciemniejszej strony Greya” wróciła do USA, wzięła udział w Oscarach, gdzie zaskoczyła wszystkich w złotej kreacji, a następnie zrobiła sobie krótki urlop. Johnson nie miała dużo czasu na odpoczynek po intensywnej promocji filmu, bo na początku marca zjawiła się na planie swojego nowego filmu "Suspiria" w Berlinie. To horror, w którym poza Dakotą gra też Tilda Swinton, z którą aktorka grała ostatnio też w filmie “A Bigger Splash”. Na planie nowego filmu, Dakota jest nie do poznania! Ma długie, proste i rude włosy! Do tego wygląda na grubszą niż w "Ciemniejszej stronie Greya"! Co myślicie o fryzurze Dakoty Johnson? Pasuje jej? Zobaczcie zdjęcia!

 

ZOBACZ: Dakota Johnson o nowym "Greyu": "Każdy wychodził z siebie, żeby skończyć ten film". Było aż tak źle?

2/7
Ruda Dakota Johnson na planie horroru w Berlinie
Eastnews
3/7
Dakota Johnson w nowej fryzurze na planie filmu Suspiria w Londynie
Eastnews
4/7
Dakota Johnson jest ruda
Eastnews
5/7
Dakota Johnson w rudych włosach z papierosem
Eastnews
6/7
Nowa fryzura Dakoty Johnson
Eastnews
7/7
Dakota Johnson pali papierosa na planie filmu w Berlinie
Eastnews