Candy Girl na okładce MESS Magazine
ONS

Candy Girl została brunetką. Nową fryzurą pochwaliła się na okładce magazynu

Candy Girl na okładce MESS Magazine
ONS

Candy Girl wróciła niedawno z Chin, gdzie zagrała kilka koncertów i przygotowywała się do wydania nowego albumu. Teraz gdy jest już w Polsce, skupia się na bywaniu na imprezach i promowaniu swojej osoby. Zdążyła także zaliczyć wizytę w programie śniadaniowym, gdzie pokazała swoją śliczną siostrę. Oczywiście nie zapomina o swoich fanach i często udziela się na swoim profilu na Facebooku Przypomnijmy: Candy Girl pokazała siostrę w telewizji. Podobne do siebie?

Wokalistka przyzwyczaiła nas do częstych zmian wizerunku - eksperymentowała głównie z fryzurą, zmieniając jej kolor i długość włosów. Teraz zdecydowała się zaszaleć po raz kolejny - tym razem fundując sobie... czarne włosy. Nowy wizerunek zaprezentowała na okładce "MESS Magazine". Pomysłodawcą takiej metamorfozy był Daniel Matejczyk.

Okładka jest tylko zapowiedzią mrocznej sesji, która znajduje się w środku i ukazuje gwiazdę w nieznanej dotąd odsłonie. Na pierwszy rzut oka, Candy nie przypomina samej siebie, ale musimy przyznać, że w takim kolorze nie przypomina już słodkiej dziewczynki.

Jak ocenianie taką zmianę?

Zobacz: Candy Girl lubi eksperymenty. Tym razem zmieniła fryzurę

Candy Girl na wakacjach:

Więcej na temat Candy Girl
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10