Mac Miller nie żyje Ariana Grande i Pete Davidson na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2018!
East News
WOW!
1/5
East News

 

Ariana Grande przechodzi teraz trudny czas. Nie dość, że zmarł jej były chłopak, to jeszcze jej związek z Petem Davidsonem również stał się przeszłością. Wygląda jednak na to, że piosenkarka powoli wychodzi na prostą. W sieci pojawił się już nawet jej nowy singiel promujący nadchodzącą płytę. W utworze "Thank You, Next" Ariana Grande rozlicza się ze swoimi byłymi chłopakami. Piosenka zapowiada nowy rozdział w życiu gwiazdy. Z tej okazji piosenkarka postanowiła chyba zmienić także coś w swoim wyglądzie. Jak wypadła ta metamorfoza? Zobaczcie nasza galerię i oceńcie sami!

 

POLECAMY: Dom, w którym zmarł Mac Miller, wystawiono na wynajem. Czy zajmie się nim... Ariana Grande?!

2/5
Instagram

 

Ariana Grande opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widać, że postanowiła zmienić coś w swoim wizerunku. Jej piękne, długie włosy są teraz... platynowe. Fani zachwycają się nowym wyglądem gwiazdy w komentarzach pod nagraniem.

 

- Przepiękna

- Włosy, o których marzę! 

- Prawdziwa królowa - piszą zachwyceni internauci.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

Zobacz także: Szampon koloryzujący - jak używać i nie zniszczyć włosów

3/5
East News

 

Ariana Grande kilka tygodni temu zdecydowała się zakończyć swój związek z Petem Davidsonem. Para była nawet zaręczona. Plotkuje się, że piosenkarka podjęła taką decyzję, ponieważ jej ukochany zrobił coś, czego ona nie była w stanie wybaczyć. Podobno Pete Davidson tuż przed śmiercią Mac Millera wysłał do niego intymne zdjęcia z Arianą Grande. W ten sposób chciał się pozbyć rywala. Na razie nie wiadomo, czy te plotki są prawdziwe. Ariana Grande nie chce bowiem komentować ich rozstania. 

4/5
Mac Miller nie żyje

 

Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku. Rapera zabiła śmiertelna mieszanka narkotyków, alkoholu i leków. Mac Miller i Ariana Grande byli parą przez ponad dwa lata. Niestety, ten związek zakończył się fiaskiem...

5/5
Ariana Grande i Pete Davidson na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2018!

 

W jakiej odsłonie Ariana Grande podoba wam się bardziej? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Ariana Grande