Anna Maria Sieklucka na konferencji prasowej
ONS

Anna Maria Sieklucka z "365 dni" jeszcze niedawno naprawdę była blondynką! Jak wyglądała?

Anna Maria Sieklucka na konferencji prasowej
ONS

Anna Maria Sieklucka dzięki głównej roli w filmie "365 dni" w bardzo szybkim czasie zdobyła rzeszę fanów. Aktorka kojarzy im się raczej z ciemnymi włosami, choć w ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej mogliśmy ją zobaczyć także w jasnej peruce. 

Tymczasem, jak się okazuje, jeszcze niedawno gwiazda naprawdę była blondynką! Anna Maria Sieklucka pochwaliła się zdjęciem z przeszłości w sieci. Zobaczcie jak wyglądała!

Zobacz także: Anna Maria Sieklucka i Blanka Lipińska na premierze "365 dni". Wybrały podobne kreacje! 

Anna Maria Sieklucka była blondynką

Anna Maria Sieklucka zyskała sławę dzięki udziałowi w produkcji "365 dni". Od 7 lutego możemy podziwiać ją na dużym ekranie! Rola Laury spodobała się rzeszy fanów, którzy teraz bacznie śledzą losy aktorki w mediach społecznościowych.

Gwiazda szybko zdobywa obserwatorów i na ten moment ma ich już 107 tysięcy. Ostatnio uwagę wielbicieli Anny Marii Siekluckiej przykuła jej fotografia, na której aktorka prezentuje się w... blond włosach!

Powrót do przeszłości i pokazanie się Wam w blondzie, o który pytacie ❤️  - napisała aktorka pod zdjęciem, które dodała w mediach społecznościowych. 

Tak, to prawda - Anna Maria Sieklucka niedawno była blondynką. Jak jej fani zareagowali na tę nowinę? Oczywiście zasypali gwiazdę lawiną komplementów!

- Jak pięknie w blondzie 😍

- Twoja uroda jest nieziemska ! 💙

- Ślicznie wyglądasz w blondzie ❤😘

- Ładnemu we wszystkim ładnie... 

- Pięknie 🔥❤️❤️ Moze kiedyś wrócisz 😍 - piszą zachwyceni fani aktorki

A Wam jak się podoba? Wolicie Laurę z "365 dni" w wersji blond czy raczej w ciemnych włosach?

Od 7 lutego możemy podziwiać Annę Marię Sieklucką na dużym ekranie w filmie "365 dni". Odważna rola aktorki zachwyciła fanów bestsellera Blanki Lipińskiej!

Anna Maria Sieklucka
East News

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52