Anja Rubik obcięła włosy

Anja Rubik ścięła włosy! Jesteśmy przerażeni tym ZDJĘCIEM! To będzie metamorfoza roku?

Anja Rubik obcięła włosy

Anja Rubik obcięła włosy! Modelka zaskoczyła swoich fanów zdjęciem na Instagramie. To na nim widać, że gwiazda pozbyła się sporej ilości włosów, a efekt końcowy może być szokujący. Na razie Anja Rubik nie pokazała zdjęcia w nowym wizerunku, ale jesteśmy przekonani, że wygląda zjawiskowo i sexy. Ilość włosów, która znalazła się na podłodze, jest naprawdę imponująca i na pewno mało która kobieta zdecydowałaby się na taką rewolucję na głowie. Ale jak mówi jedno z przysłów: "kiedy kobieta zmienia fryzurę, to zmienia swoje życie". Być może tak duża zmiana ma związek z przewrotem, jaki dokonał się w życiu prywatnym Rubik? W  końcu od kilku miesięcy nie cichną spekulacje co dalej z jej małżeństwem z Sashą.

 

Rewolucja na głowie zadziała się też u Edyty Pazury, która zdecydowała się na odważne kolorowe włosy. Mamy jednak nadzieję, że Anja Rubik zostanie przy blondzie, bo ten kolor bardzo jej pasuje.

 

Zobacz: Anja Rubik atakuje Andrzeja Dudę: "To, co zrobił prezydent, to jest totalny zamach na wolność!"

 

Anja Rubik obcięła włosy

Anja Rubik ścięła włosy! Jesteśmy przerażeni tym ZDJĘCIEM! To będzie metamorfoza roku?
Instagram

 

Gwiazda nie pokazała jeszcze efektu końcowego.

Anja Rubik na gali fundacji Vogue

Bądź TRENDY jak Anja! Zobacz kobiece czółenka, które idealnie pasują do czarnych cygaretek i marynarki o prostym kroju! Uzupełnij swoją stylizację elegancką kopertówką!

Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10