Agnieszka Więdłocha na imprezie w długich włosach i różowej czapce Agnieszka Więdłocha w nowej fryzurze na imprezie Kwiat Kobiecości Agnieszka Więdłocha ścięła włosy Agnieszka Więdłocha pozuje do zdjęć na imprezie Kwiat Kobiecości Agnieszka Więdłocha zagra w serialu "Komisarz Alex"
Agnieszka Więdłocha na imprezie w długich włosach i różowej czapce
ONS.pl
1/5
Agnieszka Więdłocha na imprezie w długich włosach i różowej czapce
ONS.pl

Agnieszka Więdłocha już tak nie wygląda! Aktorka znana m.in. z serialu "Czas honoru" czy ostatnio filmu "Planeta singli" zdecydowała się na sporą metamorfozę. Choć większość gwiazd zmienia fryzury latem, aktorka zdecydowała się na nowy look jesienią. Co zrobiła Agnieszka Więdłocha? Skróciła swoje długie włosy, rozjaśniła je i zrezygnowała z grzywki. Efekt? Zobacz jej nową fryzurę na kolejnym slajdzie!

ZOBACZ: Młynarczyk odszedł z "M jak miłość"! A pamiętacie kto jeszcze grał w serialu? Ibisz, Kępka, Więdłocha... GALERIA

2/5
Agnieszka Więdłocha w nowej fryzurze na imprezie Kwiat Kobiecości
ONS.pl

Agnieszka zrezygnowała z długich włosów i grzywki. Można powiedzieć, że jest teraz blondynką! Podoba Wam się jej nowa fryzura? 

3/5
Agnieszka Więdłocha ścięła włosy
ONS.pl

Aktorka po raz pierwszy pojawiła się w nowej fryzurze na imprezie Kwiat Kobiecości. Wydaje nam się też, że w ostatnim czasie Agnieszka zrzuciła też kilka kilogramów. Czy to zmiany na potrzeby nowej roli?

4/5
Agnieszka Więdłocha pozuje do zdjęć na imprezie Kwiat Kobiecości
ONS.pl

Agnieszka Więdłocha na evencie w ramach ogólnopolskiej akcji "Kwiat kobiecości".

5/5
Agnieszka Więdłocha zagra w serialu "Komisarz Alex"
East News

Wcześniej Agnieszka Więdłocha miała taką fryzurę. Zmiana na lepsze?