Nowa fryzura Agnieszki Chylińskiej
ONS

Nowa fryzura Chylińskiej to nie przypadek. Miała ku temu wyjątkowy powód

Nowa fryzura Agnieszki Chylińskiej
ONS

Już dawno zmiana fryzury przez polską gwiazdę nie wzbudziła takich emocji. Agnieszka Chylińska w ostatnim odcinku "Mam Talent" zaprezentowała się w krótkiej blond fryzurce, ściągając na siebie całą uwagę. O metamorfozie piosenkarki pisali absolutnie wszyscy, a swojego zaskoczenia nie ukrywały również jej koleżanki. Przypomnijmy: Foremniak skomentowała nową fryzurę Chylińskiej: "Jak ona wygląda?!"

Tak odważna zmiana wywołała oczywiście skrajne emocje, a internauci podzielili się na dwa obozy - jedni są zachwyceni, innym zaś Agnieszka nie przypadła do gustu w takim wydaniu. Okazuje się, że metamorfoza nie była tylko przypadkowym kaprysem, a gwiazda zdecydowała się na nią ze szczególnych pobudek. Jak donosi JastrzabPost.pl, Chylińska ścięła włosy z okazji drugiej rocznicy ślubu. Wszystko wskazuje na to, że pomysłodawcą był właśnie jej mąż.
 

Od ceremonii Agnieszki i Marka w tym roku minęło dwa lata. Para pobrała się w tajemnicy, ponieważ bardzo chroni swoje życie prywatne. Najwyraźniej uczucie nadal trwa, a Chylińska – czego dała dowód – jest gotowa do największych poświęceń dla swojego ukochanego - czytamy na JastrzabPost.pl.

.
Myślicie, że wróci jeszcze kiedyś do dłuższych włosów?

Zobacz: Najpierw fryzura, a teraz to: Chylińska szykuje muzyczny come back z dawnym wrogiem

 

Agnieszka Chylińska w ostatnim odcinku "Mam Talent":

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22