Eva Longoria w Polsce Eva Longoria Czerwona bluzka "The Limited" Eva Longoria Eva Longoria
Eva Longoria w Polsce
1/9
Eva Longoria w Polsce

Stylizacja Evy Longorii z wizyty w Polsce z pewnością należy do udanych! Gwiazda pojawiła się na otwarciu centrum handlowego w Poznaniu w przepięknej, czerwonej bluzce z żabotem. To jej własny projekt z kolekcji marki "The Limited". Intensywny kolor pięknie podkreślił południową urodę gwiazdy, eksponując odcień cery oraz kolor włosów. Polecamy: Eva Longoria jest już w Polsce! Aktorka pokazała wideo!

 

Co Eva Longoria założyła do bluzki własnego projektu? Oraz przede wszystkim, ile kosztuje ten modny ciuch? Sprawdźcie w naszej fotogalerii! Zobaczcie również drugą stylizację aktorki z otwarcia centrum handlowego!

 

Zobacz też: Dodatki do czerwonej sukienki – symbolu elegancji, klasy i seksapilu

2/9
Eva Longoria
ONS

Aktorka uzupełniła stylizację klasycznymi, czarnymi rurkami oraz sandałkami na szpilce. Całość wyglądała bardzo elegancko, ale też z pazurem. A jaka jest cena głównego elementu tej stylizacji, czyli bluzki projektu Evy Longorii?

3/9
Czerwona bluzka "The Limited"
Mat. prasowe

Bluzka marki "The Limited", którą miała na sobie Eva Longoria w Poznaniu kosztuje niecałe 63 dolary, czyli około 250 zł.

4/9
Eva Longoria
ONS

Podoba Wam się bluzka z nowoczesnym żabotem? My jesteśmy na tak! Na kolejnych zdjęciach zobaczycie również drugą stylizację gwiazdy. Czarny total look. Która lepsza? Głosujcie w naszej sondzie!

5/9
Eva Longoria
ONS
6/9
Eva Longoria
ONS
7/9
Eva Longoria
ONS
8/9
Eva Longoria
ONS
9/9
Eva Longoria
ONS
Więcej na temat Eva Longoria